Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ez?

Miért csinálja ez?

Figyelt kérdés
Édesanyám férje,aki nem az igazi apám teljesen úgy viselkedik mintha az apam lenne. Neki nincs igazi gyereke pedig allitolag mindig is szeretett volna,ezert gondolomhogy velem akarja potolni, pedig mar sokszor megmondtam neki h en nem tekintem ot az apamnak. Ha felhozom a temat megsertodik. Folyton megkerdezi h kesz e a hazimmeg h hol voltammeg ilyenek. Ez meg nem is lenne olyan durva de ha keson jovok haza vagy megmondom neki h semmi koze nincs az en hazimhoz akkor MEGSERTODIK. Nem fogadja el h nincs kozottunk rokoni kapcsolat,es ugy gondolja h ha a batyamnak pl szuletne egy gyereke akkor az automatikusan az o unkaja lenne. Azt gondolomh biztos sajnalja h nincs gyereke es velem akarja potolni,de nemfogadja el h en erre nemvagyokvevo es h nincs koze a dolgaimhoz. Ahhoz kepest meg h mindig mondja h mennyire szeret,meg h envagyok neki a ,, pot gyereke" mindig cseszeget. Bele kot abba hmit csinalok h hogyan beszelek,h h nezem ki stb. amikor szova teszem ezt akkor csak annyitmond h probal nevelni engem. DE ENGEM NEM KELL NEVELNI,VAN NEKEM ANYAM AKI MEGNEVEL. Miert nem fogja ezt fel? Nem lehet megbeszelni vele mert akkor jon azzak h szemleken vagyok. Mintha beleszolhatna. Hogyan tudnam leszoktatni errol? Folyton csak kotekedik,meg beszologat,nevelo celzattal"
2016. jún. 16. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Inkább örülnél neki hogy az anyád egy olyan pasit talált aki apád helyett apád szeretne lenni, nem pedig egy olyan tahót aki elakarja tőled venni anyádat és a végén berak valami koliba aztán 18 évesen kipateroltat. Gondolom a nagy lázadó tini korszakban vagy amikor nem mondhatja meg senki hogy mit hogyan csinálj (még anyád se) de majd később örülni fogsz hogy egy ilyen mostohaapád volt aki mindig jót akart neked. A törődésről és szeretetről senkit nem kéne leszoktatni akár rokon akár nem
2016. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

"El kene mennie pszichologushoz?"


NEKED KELL ELMENNED!!!

2016. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne csodálkozz azon, hogy "MEGSÉRTŐDIK" azon ha a fejéhez vágod hogy nem akarsz családtagként tekinteni rá.Senkinek se esne ez jól.Ő csak szeretne jó kapcsolatot ápolni veled, apád helyett apád.És a legfontosabb hogy anyukád boldog vele, legalább az ő kedvéért próbálj meg jó pofát vágni ehhez.Igenis joga van rákérdezni hogy kész-e a házid, mikor jössz haza stb.Válaszolsz neki és kész, nem kell bunkózni, téged se csesztet és őt se bántod meg.
2016. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát az h gondoskodni akar rolam meg h legalabb torodik velem meg a sok baromsag amit írtatok egyaltalan nem igaz. Gyakorlatilag csak piszkálódik folyton. Talán nem kellett volna kiírnom ezt a kérdést inkább tudhattam volna h segíteni senki nem tud mert nem értitek a helyzetet, bár biztosan én fogalmaztam félreérthetően. Nem törődik velem, meg apám helyett apám hanem csak cseszeget folyton. Nem vagyok hülyegyerek, csak félreértetted a dolgot. De mindegy, hülyeség volt ezt kérdezni,senki nem adott értékelhető válszt.
2016. jún. 16. 14:44
 15/15 A kérdező kommentje:
Perszebiztosan idiota vagyok.. elmondanam h nem, soha nem kertem tolepénzt ( nem tudom hanyas irta) es a neveles meg a hondoskodas nem egyenlo az ok nelkuli cseszegetessel. Nem tudommibol allapitottak meg sokan h biztoshulyegyerek vagyok, meg h anyam se mondhatja meg hmitcsinaljak. Hallgatok anyamra es tisztelem ot mert van miert tisztelnem es halaslehetek neki. Azt meg h hulyevagyok-ebiztos jol le lehet szurni 8-10 mondatbol. Arrol nem isbeszelve h anyam soha nem utne meg,foleg nem erosen, es biztos idiota vagyok de szerintem ez igy normalis.
2016. jún. 16. 18:58
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!