Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ez?

Miért csinálja ez?

Figyelt kérdés
Édesanyám férje,aki nem az igazi apám teljesen úgy viselkedik mintha az apam lenne. Neki nincs igazi gyereke pedig allitolag mindig is szeretett volna,ezert gondolomhogy velem akarja potolni, pedig mar sokszor megmondtam neki h en nem tekintem ot az apamnak. Ha felhozom a temat megsertodik. Folyton megkerdezi h kesz e a hazimmeg h hol voltammeg ilyenek. Ez meg nem is lenne olyan durva de ha keson jovok haza vagy megmondom neki h semmi koze nincs az en hazimhoz akkor MEGSERTODIK. Nem fogadja el h nincs kozottunk rokoni kapcsolat,es ugy gondolja h ha a batyamnak pl szuletne egy gyereke akkor az automatikusan az o unkaja lenne. Azt gondolomh biztos sajnalja h nincs gyereke es velem akarja potolni,de nemfogadja el h en erre nemvagyokvevo es h nincs koze a dolgaimhoz. Ahhoz kepest meg h mindig mondja h mennyire szeret,meg h envagyok neki a ,, pot gyereke" mindig cseszeget. Bele kot abba hmit csinalok h hogyan beszelek,h h nezem ki stb. amikor szova teszem ezt akkor csak annyitmond h probal nevelni engem. DE ENGEM NEM KELL NEVELNI,VAN NEKEM ANYAM AKI MEGNEVEL. Miert nem fogja ezt fel? Nem lehet megbeszelni vele mert akkor jon azzak h szemleken vagyok. Mintha beleszolhatna. Hogyan tudnam leszoktatni errol? Folyton csak kotekedik,meg beszologat,nevelo celzattal"
2016. jún. 16. 12:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja es uy gondolja h en automatikusan a csaladjahoz tartozom, de ez azt jelentene h pl az o unokatestvere az en verszerinti rokonom, de ez hazugsag. Amikor meg mondtam neki h nincs kozottunk verszerinti kapcsolat es h orulnek neki ha semmilyen se lenne akkor is MEGSERTODOTT. Pefig ez az igazsag. Talannem dolgozta fel h neki nincs,tala nem is lehet nem tudom gyereke? El kene mennie pszichologushoz? Mar nagyonidegesit h igy ramakaszkodott
2016. jún. 16. 12:35
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Szegény te. Szóval a problémád az, hogy van egy mostohaapád, aki szeretne veled foglalkozni, érdekli, hogy mi van veled és nem akarja, hogy apakép nélküli életed legyen. Borzalmas, őszintén sajnállak.

Annyi jogos, hogy nem a vér szerinti rokonod és nem is lesz soha, ahogy az ő családja sem. De ROKONOD! Ha ő él édesanyáddal, ha ő is közrejátszik anyagilag, nevelésileg az életetekben, akkor igenis sok köze van hozzád, ahogy neki is hozzá. És igen, ha bátyádnak lesz egy gyereke, akkor az a mostohaapádnak az unokája lesz. Nyilván nem biológiailag, de az lesz.

2016. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
eleg szanalmas a viselkedesed, ahelyett, hogy orulnel, hogy apad helyett valaki apad, aki szeretetteljesen szeretne teged nevelni, ezen porogsz, hogy milyen beteg ez az ember. a helyzet az, hogy te vagy a nem normalis, inkabb neked lenne szukseged pszichologusra.
2016. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Te taknyos hülyegyerek, örülj, hogy foglalkozni akar veled!

Tanulhatnál tiszteletet is!

2016. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom akkor meg jó a mostohafater, mikor a pénztárcát kell nyitogatni...
2016. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt ítélkeznék úgy mint a többi szuperintelligens hozzászóló, megkérdezném hogy hány éves vagy és mi van a vérszerinti apukával?

Mert ha felteszem él még és tart kapcsolatot a kérdezővel akkor meg lehet érteni hogy nem akar egy másik apukát...

2016. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
"DE ENGEM NEM KELL NEVELNI,VAN NEKEM ANYAM AKI MEGNEVEL." Ebből következtetek, hogy az édesapuka nincs a képben. De még ha a képben lenne is, akkor sem illő a viselkedése a gyereknek. Pszichés betegnek tekinti azt az embert, aki foglalkozni akar vele.
2016. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Egy taknyos hülyegyerek vagy, aki cseszegetésnek veszi, ha rászól a mostohaapja, hogy pl.pakoljon össze....

Tiszta szégyen!!!

Az meg, hogy megmondod neki, hogy "semmi köze hozzá", ha későn jössz haza..... nem is értem, mit képzelsz magadról!

Remélem anyukád már szájba vágott a hozzáállásodért meg a viselkedésedért!

2016. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

Akkor elképzelhető hogy az apuka meghalt és ez esetben még inkább érvényesül, hogy nem akar egy pótlékot.

Az igaz, hogy nem illő a viselkedése, de nem csak az új apának vannak érzései, hogy na most neki lesz egy pótgyereke...a pótgyereket senki nem kérdezi meg, hogy szeretne-e az lenni?

Ez nem úgy megy hogy "nekem van pénzem elvettem anyádat, mostantól a gyerekem vagy..." papíron lehet...de az nem fogja megváltoztatni az érzéseket....

2016. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

A kérdezőben az alapvető tisztelet hiánya sincs meg…. ezek a mai „gyerekek, tinik”… az a legnagyobb baj velük, hogy el vannak majmolva és annak idején senki nem vágta őket szájba, amikor elkezdték az efféle stílust!

A kérdéséből leszűröm, hogy azt hiszi, ő sz*rta a spanyol viaszt és túl nagylegénynek képzeli magát! Egy neveletlen hülyegyerek.

2016. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!