Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha mind a két...

Mit szólnátok, ha mind a két gyereketek (2 és 5 évesek) beteg lenne és a házastársatok lelépne meccset nézni a barátokkal?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 17:47
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom akik nem engedték volna el a férjüket meccset nézni, azok már elváltak. De hogy elfognak, az biztos. :))
2016. jún. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
70%

Én is megkaptam már ezt. Nálunk a párom az akkor 4 éves kislányunkkal volt otthon, amíg én koncertre mentem. Köhögés, hőemelkedés a kicsinek, nekem 2 hónappal korábban leszervezett program.

Természetesen megkaptam én is, hogy hogy mehettem el, otthon kellett volna lennem és hogy hogy érezhettem így jól magam, hogy a gyerek otthon van betegen.

Persze tudom az okát, én vagyok a nő és a férjem volt otthon a gyerekkel....

Úgyhogy gondolom most én is a szemére vethetném a férjednek ugyanezeket a kérdéseket, de nem teszem, mert miért is tenném? Nyilván van olyan, amikor ő vigyáz a gyerekekre és te mész el. Ugye?

2016. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az anyuka ment el egyébként.

2016. jún. 16. 09:28
 34/38 anonim ***** válasza:
És hogy bírtál a gyerekekkel?
2016. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
15%
MI? Ja hogy az anya lépett le meccset nézni a haverokkal. Hm, érdekes. Azért neked respect a munkádért. :D
2016. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Nem az apuka vagyok, csak egy ismerős.


Apuka áthívta az anyját, aki most hadjáratot indított anyuka ellen :-(

2016. jún. 17. 08:03
 37/38 anonim ***** válasza:
91%

Nos...anyuka helyében én biztosan nem léptem volna le.

Viszont itt a többségi álláspont szerint nincs ezzel semmi baj, ugyebár...legalábbis feltételezem, hogy mindenki szerint egyenlő elbírálás alá esnek a házasfelek, igaz?

Mamának mindentől függetlenül qrvára semmi beleszólása nincs, ha valami elősegíti a válást, akkor az az ő "hadjárata." A fia kért segítséget, rendezze le vele, ha problémája van a produktum eltakarításával, a házastársaknak is szigorúan egymás között kell lemeccselniük a történteket.

2016. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Na, álljon meg a díszmenet!

Szokás szerint több, mint 30 válasz után derülnek ki lényeges dolgok!


Apuka és anyuka vitatkozott-e azon, hogy anyuka elmegy a haverokkal, vagy közös megegyezéssel ment el otthonról? Ha vitatkozott (tehát apuka szerette volna, ha anyuka otthon marad), akkor jogos, hogy áthívta a nagymamát, és jogos, ha fel voltak háborodva mindketten (apa és nagymama).

Ha anyuka közös megegyezéssel ment el, akkor szóba került-e az, hogy apuka egyedül nem fog bírni a két beteg gyerekkel és a nagymamát át kell hívnia. Ebben egyetértés volt-e? Ha mindez őszintén meg lett beszélve, és akkor nem volt ebből probléma, akkor utólag nagymama ne kavarja a sz...t. Bár ennek úgy kellett volna lennie, hogy megkérdezik nagymamát, át tud-e jönni, és ha igen, az anya csak akkor megy el otthonról. Ha nagymama nem tud jönni, akkor anyuka lemondja a programját és marad.

Ha apuka azt gondolta, hogy egymaga bírni fog a két beteg gyerekkel, tehát nyugodtan mehet a felesége, majd rájött, hogy mégsem, így áthívta a nagymamát - nos, akkor apuka a tirpák. Nagyon kellemetlen helyzetbe hozta a feleségét, mivel ő mondta neki, hogy nyugodtan mehet, aztán azt a látszatot keltette nagymama előtt, mintha anyuka hagyta volna őt a pácban.


Ha senki senkivel nem kommunikált, csak anyuka eldöntötte, hogy elmegy, ha fene fenét eszik is; apuka meg azonnal ugrasztotta nagymamát, mintha feleségét az UFOk rabolták volna el; nagymama meg rögtön eldöntötte, hogy menye egy rohadt gazember, amiért elment otthonról - nos akkor mindhárman tirpákok és megérdemlik egymást.

2016. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!