Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha mind a két...

Mit szólnátok, ha mind a két gyereketek (2 és 5 évesek) beteg lenne és a házastársatok lelépne meccset nézni a barátokkal?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 17:47
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjátok már, azért nem válaszol mert takaritja a produktivumot :))))))))))))))))))
2016. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
19%
Na hazaért a férjed, hogy feltakaritsa a produktumot?
2016. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
48%
Hogy itt mennyi b.lf.sz van...Apuka (remélhetőleg) dolgozik, onnan meg lepattan a haverokkal meccset nézni, anyuka meg egész álló nap ápolja egyedül a két beteg gyereket, és ez teljesen rendben van, ugye? Otthon is van tévé, nézze ott, legalább az egyiket vegye az ölébe, nem fog belehalni. Normáliséknál ezt mondani se kell egy apának, ez csak ott lehet kérdés, ahol "apuka" egy önző kis köcsög, aki éretlen még a szülőszerepre. Akárcsak itt némelyik válaszoló, köztük a 18 éves kis pitsa, aki inkább koncentráljon az érettségire (ennyi ésszel nem lesz könnyű), ezt a hangnemet meg tartogassa otthonra, így kérjen az anyjától vasárnap ebédet.
2016. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
48%
A hasmenést nem lehet vissza tartani..még ha 80 éves is lenne az a gyerek.Ne már egy fo--tos meccs meg a haverok előrébbre legyenek mint 2 beteg gyerek.Dolgozik na és a nő is dolgozik még se áll meg a világ.Ha meggyártotta része legyen betegségbe is.Rugnám --án alighanem a focijával haverjaival együtt
2016. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
46%
Lelép meccset nézni, miközben a gyereknek hasmenése van. VELEJÉIG ROHADT szemét az ilyen, nem férfi, nem ember! Én azt mondom, azonnal válj el tőle, egyedül csak jobban fogsz boldogulni!
2016. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
40%

Ha előre meg volt beszélvee a haverokkal, azt mondanám, menjen, de én is simán leülnék a tv elé - amúgy piszkosul megérte.

Most mit tud mást csinálni?

A pelusos úgyis betojik, a nagy meg kibérli a klotyót.

1-1 vödör, hogy ne a házat hányják össze, és probléma megoldva.


Nem kell ebből ekkora drámát csinálni, mert ha viszont non-stop fosnak-hánynak, akkor úgysem otthon ülsz, hanem kórház.


ÉS igen, ha neked lenne programod, simán lepasszolhatod a férjednek a gyerekeket, betegen is!

2016. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
26%

Az én férjem magától nem menne ilyen esetben, a tiéd akar menni. Szerintem, ha valaki ennyire érzéketlen a családja iránt, az menjen nyugodtan. De ha lehet, egyszer már ne is jöjjön haza többé. Ha nem akarod, hogy menjen (legközelebb), ne mártírkodj, hanem mondd el neki!


A császármetszésemen a férjemet kérdezték, megy-e ki a babával mérni, míg engem varrnak. Én nagyon féltem ott egyedül (sátor vett körül és oxigént kellett adniuk) és megkértem, maradjon. Nem mártírkodtam és hősködtem, mert senki se köszöni meg. Neked se, ha a beteg gyerekeidet egyedül látod el, a férjed meg szurkol a barátaival!


btw: ebbe a topicba ne írj kérdést, mert még a gyerekvállalás topicnál is durvább. ide szinte kizárólag trollkodni járni 12 éves kissrácok (legalábbis remélem, hogy nem felnőttek, akik szavaznak).

2016. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
20%
Te láttál már közelről beteg két- és ötévest, uttsó, vagy csak osztod az észt fölöslegesen?
2016. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
41%
Bos, a 26-osnak szólt.:-)
2016. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
67%

Az én válaszom attól függne, hogy otthon érdemben szükség van-e a segítségére a gyerekek ellátásában.

A kérdező szavai szerint igen. El is tudom képzelni. Mondjuk a kétévesnek épp kezd kifolyni a hasmenés a pelenkájából, anyuka nekiáll tisztába tenni, a nagy meg közben hányni kezd. :-((((((

Szóval jelen esetben apukának le kellett volna mondania a programot és otthon helytállnia.

A gyerekvállalás ezzel jár. Aki ezt nem akarja, az ne is akarjon apa lenni. (Mondom ezt egy hároméves kisfiú apukájaként.)

2016. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!