Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha mind a két...

Mit szólnátok, ha mind a két gyereketek (2 és 5 évesek) beteg lenne és a házastársatok lelépne meccset nézni a barátokkal?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 17:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
25%
Előre lehetett tudni a meccset. Ha alapból te is mentél volna, akkor a gyerekeket meg kell oldani, nagymama, akárki bevonásával. Ha amúgy se mentél volna, akkor mi a kérdés?
2016. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
12%
Ha nem ő a gyerekek apja, akkor miért várod el tőle?
2016. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Ő is vér szerinti szülő.


A meccset lehet tudni előre, de hogy betegek lesznek a gyerekek azt nem.

2016. jún. 14. 17:58
 4/38 anonim ***** válasza:
40%

És ha betegek a gyerekek, akkor mit csináljon? Üljön és nézze öket?


Te böven elég vagy ahhoz, hogy ellásd öket, a férjed miért ne mehetne a barátaival?

2016. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ mennyire betegek. Ha csak megfázás, esetleg láz vagy hasmenés, akkor nem értem, mi a probléma. Ha te is mentél volna, akkor nyilván megértem, hogy ott hagyott a csávában. De amennyiben nem súlyos, engem nem igazán érdekelne.
2016. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Hányás-hasmenés.

Ne nézze őket, takarítsa a produktumot.

2016. jún. 14. 18:10
 7/38 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, mi az a betegség, mennyire viseli meg őket, mennyire tudja egy ember menedzselni. Ennyire kicsik nagyon nyűgösek tudnak lenni egy kis torokfájástól is, ha lázasan, elesettek, bújnának a szülőhöz, ha meg szinkronban fosnak-hánynak, az is kétemberes meló.
2016. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
38%

Egy 5 éves gyerek jobb esetben már szobatiszta, mit kell azon annyira takarítani?

Mondjuk nem kéne összehányatni a kölkekkel a házat, hanem eléjük tehetnél egy vödröt vagy valamit. Azt meg azért nem olyan nagy erőfeszítés néha kiüríteni. Ha percenként hánynak akkor nyilván macerásabb, de akkor sürgősen kórházba kéne vinni őket.

2016. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
69%

Ne érts félre, magam is anyuka vagyok, 5 és fél éves gyerek anyukája, szóval átestünk már nagyon sok betegségen. Viszont nem várnám el, hogy azért, mert beteg a gyerek, akkor minden egyes nap otthon üljön és még véletlenül se tegye ki a lábát otthonról. Nem olyan dologról van szó, hogy pl. kórházban van a gyerek, mert akkor oké, inkább legyen a gyerekkel, látogassa meg, minthogy elmenjen kicsit kikapcsolódni, de azért, mert megy a hasa a gyereknek, meg éppen hány, hát én biztos nem várnám el, hogy otthon üljön egész nap.

Nyilván ez oda vissza működő dolog, tehát ha neked lenne egy kis módod és lehetőséged éppen most elmenni 1-2 órára a barátnőkkel beszélgetni, akkor pedig a párod ugyanúgy vállalhatja a gyerekeket.

Persze, nyilván gyerekfüggő is, hogy ilyenkor mennyire ragaszkodik a gyerek a szülőkhöz, de ha amúgy elvannak, akkor miért ne mehetne el 1-2 óra hosszára? Utána meg otthon lenne veletek?

2016. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
34%

Én sem értem mi a baj ezzel. Gondolom előtte megbeszéltétek. Ha ne adj Isten egyedül maradnál, rád hárulna minden!

Gyakran jár el a párod?

(azért ez elég nagy meccs lesz, én is mennék nézni).

2016. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!