Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám beteg ezért dolgozni...

Apukám beteg ezért dolgozni szeretnék? 17/L

Figyelt kérdés
Apukámnak valószínűleg le kell amputálni a lábát és most csak anyukám dolgozik, fáradt egész nap rohangál ezért szeretnék én is segíteni, főleg mert most rengeteg a kiadás. Nagyon aggódom a Szüleim miatt. Mit dolgozhatnék? Hova menjek érdeklődni?

2016. febr. 22. 02:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Bocs amiért nem a kérdésedre válaszolok, de biztos hogy az amputáció a megoldás? Mert nekem fizikai behatás miatti idegsérülésem volt a lábamban ami miatt egyre nagyobb területen zsibbadt. De szerencsére a neten rátaláltam a Milgamma lágy kapszulla nevű készítményre, amitől már egy hét alatt szinte teljesen elmúlt a zsibbadás. További egy hét szedésre meg teljesen. Ezt a készítményt nem is említette nekem orvos, csak baljós dolgokat emlegetett. Persze nem tudom mi baja apukád lábának, de bizarrnak találom azt hogy egy végtag amputálása lenne a megoldás.
2016. febr. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál reggel mondom anyukámnak. Érszűkülete volt amit megműtöttek decemberben. A sarkán pedig egy óriási seb volt ami nem gyógyult emiatt. Jár hozzánk egy hölgy kötözni és most már ez javult, de a bokája felett lett egy 20 centis sipoly egyik napról a másikra. Elmentünk vissza a kórházba csütörtökön ahol az ersebesz professzor ránézett és azt mondta életmentő műtét céljából combból amputálni kell. A hölgy aki jön pedig két nappal előtte mondta hogy nem kell aggódni ez szepen gyógyul eszünkbe se jusson. Állítólag sürgősen kell mert Elindult a vérmérgezés, de apukám ezt nem akarja. :(
2016. febr. 22. 03:23
 3/25 anonim válasza:
90%

Először is megjegyezném hogy sajnálom ami apuddal történt :/


Másodszor pedig hogy szép gesztus hogy besegítesz, ahogy tudsz :)


A kérdésre válaszolva pedig, ha rendelkezel még tanulói jogviszonnyal, tehát ha még iskolába jársz még, akkor, keress fel, 1-2 iskolaszövetkezetet, és azon keresztül könnyen tudsz munkát vállalni. - Üzenetben tudok adni 1-2 iskolaszövetkezetet ha érdekel - Valamint így még olyan probléma sincs hogy nem fizetnek ki...

Amennyiben nem jársz már suliba, kérdezz meg ismeretségi körben pár embert hogy nem-e tudna ajánlani valami munkát. :)

2016. febr. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Googleba üsd be, hogy diákmunka, mellé a városod nevét. Ki fog dobni jó pár munkalehetőséget, ezek megbízhatóak. Nem nagy munkák, általában árufeltöltés vagy gyári/mezőgazdasági munkák.

Kitartást!

2016. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami édesapáddal történt/történik.

Melyik városban éltek?

Nagykanizsai vagyok és szívesen adnék Neked munkát. Igazából annyi lenne,hogy a 10 éves fiammal kellene tanulni. Teljesen önállóan hazajár a suliból,elmegy a zeneiskolába is,csak annyi lenne a dolgod,hogy kikérdezed a szóbelit és ellenőrzöd az írásbelit.

Régen mindent precízen megcsinált,meg lehetett benne bízni,de mostanában trógerkedik....

Ha nagykanizsai vagy és érdekel írj rám,nyugodtan.

2016. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2016. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rákoskeresztúron , Budapesten élek.
2016. febr. 22. 10:27
 8/25 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló : Ez nagyon jó lenne , olyan kár, hogy nem lakunk egymás közelében.
2016. febr. 22. 10:28
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom,hogy messze vagy tőlünk. :(
2016. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

minta gyerek vagy, minden szülő ilyen lányról álmodna :)

diákszövetkezetekkel vedd fel a kapcsolatot, és akkor különféle kisebb irodai munkákba, adminisztráció bekapcsolófhatsz, de gyorséttermekben, szórólapozásban, vagy egyéb éttermi büfés, kiszolgálásban részt tudsz venni :)

2016. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!