Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám beteg ezért dolgozni...

Apukám beteg ezért dolgozni szeretnék? 17/L

Figyelt kérdés
Apukámnak valószínűleg le kell amputálni a lábát és most csak anyukám dolgozik, fáradt egész nap rohangál ezért szeretnék én is segíteni, főleg mert most rengeteg a kiadás. Nagyon aggódom a Szüleim miatt. Mit dolgozhatnék? Hova menjek érdeklődni?

2016. febr. 22. 02:02
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most találtam egyet ami 15 perc sétára van tőlünk , de még megnézek több oldalt is. Mégegyszer köszönöm! :)
2016. febr. 22. 20:26
 12/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ha bárkit is érdekel akkor leírnék ide egy kis fejleményt. Apukámnak a felső sebéből vettek szövetmintát amiből kiderült, hogy egy MRSA nevű húsevő baktérium fertőzte meg amit a kórházban kapott el, nem megfelelő sterilizálás miatt. Ez a budapesti Bajcsy Zsilinszky kórház,ahol már volt ilyenre példa pár évvel ezelőtt is a sebészeti részlegen. Figyeljen mindenki oda,ha ott tartózkodik és bármit észre vesz magán egyből forduljon orvoshoz, de ne ott hanem inkább máshol. Esetleg a honvéd kórházhoz. Az tiszta és jól felszerelt!!!!!
2016. febr. 23. 14:46
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a történteket. Az egyik ismerősöm is így veszítette el a lábát. Neki egy 2 centis, felületi sérüléssel kezdődött és amputáció lett a vége (térd alatt). :(

Kívánok neked egy nagy adag kitartást, nagylány. Büszke vagyok rád, hogy ennyire talpraesett és empatikus vagy, nem úgy, mint a sok korodbeli, követelőző, elkapatott kis csitri.

Bp-n tudom ajánlani a Fürge Diák diákszövetkezetet, én 2 éve velük dolgozok. Korrektek, megbízhatóak, sokféle munka van. :)

2016. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És itt esti tagozatosan is lehet dolgozni?
2016. febr. 24. 14:36
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Estin nem lehet diák munkát vállalni. :(
2016. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok és sok lelkierőt Neked,édesapádnak és az egész családodnak!
2016. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Koszonom. Nagyon nehez mivel o nem akarja az amputalast,pedig most egy másik érsebész azt mondta max 2 hét és vérmérgezésben meghal.
2016. febr. 24. 21:12
 18/25 anonim ***** válasza:
81%

Jaj Istenem. :( Ez olyan szörnyű... :( Szóhoz sem jutok... :(

Édesapád azért nem akarja az amputációt,mert attól tart,akkor elveszíti emberi méltóságát és tart a sajnálkozó tekintetektől.

Próbáljátok rábeszélni. Mondd neki,hogy neked még szükséged van rá. Ha azzal jön,hogy ő egy emberi roncs lesz láb nélkül,akkor érvelj azzal,hogy lelkileg ugyan olyan marad. Tényleg szívből sajnálom édesapádat. :(

Anyósomnak is levették a lábát,nagyon megviselte őt is. Magunkhoz költöztettük.Sokáig voltak fantom fájásai,sokszor sírt és magába fordult,de mindig próbáltunk lelket önteni bele. Az utolsó két évében kifejezetten boldog volt. A fiam sokat bohóckodott vele. 76 évesen csendesen elhunyt.

Ezt most csak azért írtam le,hogy lásd anyósom idősen 71 évesen esett át az amputáción és mégis sikerült neki megbékélni a helyzetével. Pedig ritka egy makacs és önfejű asszony volt...

2016. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Az a legrosszabb hogy ezzel senki nem foglalkozik. Az utcánkban 3 ember kapta el a kórházban ezt a bacit. Az egyik 15 éve lebénult a másiknak pedig ugyanez mint apának. Kb 1 hónapja engedték ki a kórházból műtét után és a papírjára rá is írták,hogy MRSA fertőzött.

Apa is bement a kórházba,hogy megmentsék a lábát ami gyógyul is erre elkapja ezt a betegséget és emiatt kell amputálni. Korábban pedig rosszul írtam,mert nem a Bajcsy kórházban kapta el(a szomszéd bácsi ott szedte össze) hanem az érsebészeti klinikán ahol Magyarország legjobb érsebésze műtötte. Ennyit erről. Abban az emberben semmi gerinc nincs,ránézett és annyit mondott amputáció. Míg ez a másik akinek szintén magán rendelése van,nem fogadta el a pénzt!!!

2016. febr. 25. 15:34
 20/25 anonim ***** válasza:

Hogy vagy Kicsilány?

Félve kérdezem meg,de hogy van édesapád?

2016. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!