Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam el a barátaimat...

Hogy hívjam el a barátaimat hozzánk?

Figyelt kérdés

Anya ma a fejemhez vágta hogy miért mindig csak én megyek máshoz,miért nem hívom el én is a barátaimat.

Azthiszik hogy szégyellem őket,ezért szerintem nem is szeretnek nagyon,mert olyanokat mondtak rám..

Nem akarom megbántani anyát de őszintén szólva elegem van hogy mindig kiabál,egyszer itt volt barátnőm és olyan hangosan káromkodott..

Azóta fél tőle barinőm is,meg nem szívesen jön ha anya is itthon van.

Egyébként utcán is,tök mindegy hogy hol de nagyon durván tud beszélni velem..minden kis dologért felkapja a vizet

Ezért nem szeretem ha megyünk valahova..aztán hiába beszélek vele mintha meg se hallaná vagy megsértődik..

Félek hogy leéget no meg nem is olyan szép a házunk mint a barátnőimé,biztos megállapítanák hogy ez "putri"


2016. jún. 13. 21:38
 1/4 anonim válasza:
78%
Először beszélned kéne anyukáddal még egyszer. De ne úgy, hogy közben mást csináltok. Kérd meg, hogy üljetek le. Mondd el neki, hogy ne sértődjön meg azon, amit mondasz neki. Majd azt is tedd hozzá, hogy min szeretnél, ha egy ici-picit is, de változtatna. Ha sikerült beszélned vele, akkor már félig nyert ügyed van. Apró díszekkel szebbé teheted, ha nem is az egész házat, de legalább a szobádat. A neten rengeteg olyan ötlet van, amit otthon, max. pár száz forintból el lehet készíteni :)
2016. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehez az ilyen csaladtagokkal akik leégetnek, nekem apám volt ilyen , hangosan beszelt gesztikulalva, a volt ferjem is ilyen volt megalazott masok elött , akarcsak apám, nem volt bennuk szegyen erzet , nem ereztek hol a hatar .

Most a lanyom mindkettötöl örökölt , ugy megyek vele vegig az utcan mint a lakodalmas menet tiszta muzsika vagy mintha ördöguzesen Menne at. A szomszedainkat sajnalom . Csak ketten lakunk de a karmam szerint a cirkusztol nem fogok szabadulni

2016. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: passzold le az apjának és problem solved.
2016. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el anyukádnak kerek-perec, hogy pl. a hangos káromkodása miatt nem akarsz hívni senkit.

Magyarul: ha szeretné, hogy hívj barátot magatokhoz, akkor változtasson a viselkedésén.


A házról: nem tudom, milyen a ti házatok és milyen a barátnőidé, de aki putrinak nevezné a tiéteket (vagy egyszerűen csak kinevetne, lenézne emiatt), azzal ne barátkozz, ne keresd a kapcsolatot. Normális ember sejti, hogy nem rajtad múlik, hogyan néz ki a házatok, meg egyébként sem fogalmazna ilyen bunkón.

2016. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!