Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programot lehetne...

Milyen programot lehetne kitalálni, ami végre neki is tetszene, nem csak 4 fal között monitorbámulás?

Figyelt kérdés

Párom nem hajlandó kimozdulni a 4 fal közül...neki leginkább az tetszik ha hazaér munkából/suliból szex,kaja,nap további részében összebújva filmnézés...

Egyszerűen arra se tudom rávenni,hogy a 3 lépcsőházzal arrébb levő fagyishoz lemenjünk (ha én hozok fel fagyit,akkor az már jó),vagy csak sétálni,nemhogy társasággal (nem részegedős 200fős dolgokra gondolok,hanem csendes helyre beülni meginni egy kólát beszélgetni)...

Soha sehová...még az elején 1-1 dolog belefért,de jóideje semmi...hiába találok ki szinházat,állatkertet,kocsikázást,mindent, "oké,majd valamikor" a válasz...

(nem,nincs oka fáradtságra,pénzbeli akadálya se lenne,bár séta semmibe nem kerül,és csúnya se vagyok,h ne merne velem mutatkozni)

Jön a jóidő,nekem kedvem lenne kimenni néha akármitcsinálni,de nélküle nem...

Ötlet? Ti ezzel mit kezdtek?

(nem kérek olyan választ,h dobjam ki,nem ez a megoldás mindenre)

22/L


2010. ápr. 12. 16:58
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
csak az ujkocsikat szereti,de ötlet nemrossz,keresek ilyeneket.köszönöm
2010. ápr. 15. 16:48
 32/35 A kérdező kommentje:

paintball...de átsilkottam az első válaszadók egyik mondatán...az tavaly is volt tervben,csak elmaradt...régebben sokat jártam


jó ötleteket kaptam,nekikezdek megvalósitani:D

2010. ápr. 15. 16:53
 33/35 anonim ***** válasza:

OFF. A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-15 16:25


Bocs, csak most olvastam a kérdésed. Nem, nem féltékeny, mert tudja, hogy megbízhat bennem, a srácok többségének amúgy is van barátnője, ismeri a barátaimat, stb.

Ha meg éppen nincs jobb dolga, mint hogy egye a féltékenység amíg én a barátaimmal vagyok (mert pl. nem volt kedve jönni vagy nem ért rá), akkor magára vessen. Elég jó kapcsolatunk van, megbízunk egymásban, mindketten tudjuk, hogy ha ilyesmi jut az eszünkbe, akkor az a kisördög hangja csak... én sem rágódom, mikor ő a haverjával kimaradozik...


ON. Ha gondok vannak a párod egészségével, akkor tényleg komolyan kell venni, hogy túl sokat ül/fekszik egy helyben. A ráijesztéstől se rettenj vissza, ha ez kell, ne várd meg, míg pár év múlva maga veszi észre az intő jeleket, hogy szuszog a lépcsőn, nem bír hajolni, a busz után sietni. Biciklizzetek, ússzatok, kocogjatok együtt. Vagy iratkozzatok be tollasozni - rengeteg fajta lehetőség adott ma már, de egy szimpla napi fél órás séta a Margitszigeten vagy a közeli parkban is megteszi kezdetnek és nem kerül semmibe.

2010. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

"és nem kerül semmibe"...


sajnos nem pénzbeli akadálya van...

a lustaság nem pénzzel megfizethető...

2010. ápr. 19. 14:29
 35/35 anonim ***** válasza:

Igen, ezért írtam azt is, hogy ha másként nem megy, ijessz rá, pl. elmeszesedett erek képeivel meg hasonlókkal. Ha van olyan idősebb ismerősöd, aki már átesett valami komolyabb műtéten, ami egyértelműen a mozgáshiányos életmódjának volt a következménye, hívd meg és "véletlenül" tereld rá a szót a műtétre... beszéld meg vele előre, hogy mi a cél, még jobb, ha őszintén nyilatkozik arról, hogy mai eszével másként állt volna hozzá az élethez.

Nem erre vonatkozott az eredeti kérdésed, eléggé kihegyeztük az egészségére, mert ez most fontosabb mindennél.

Megközelítheted a kérdést onnan is, hogy elbeszélgetsz vele, mi mindent szeretne majd együtt csinálni a leendő gyermekeivel... mivel csak abban tud számukra hiteles és példamutató lenni, amit maga is tesz.

2010. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!