Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programot lehetne...

Milyen programot lehetne kitalálni, ami végre neki is tetszene, nem csak 4 fal között monitorbámulás?

Figyelt kérdés

Párom nem hajlandó kimozdulni a 4 fal közül...neki leginkább az tetszik ha hazaér munkából/suliból szex,kaja,nap további részében összebújva filmnézés...

Egyszerűen arra se tudom rávenni,hogy a 3 lépcsőházzal arrébb levő fagyishoz lemenjünk (ha én hozok fel fagyit,akkor az már jó),vagy csak sétálni,nemhogy társasággal (nem részegedős 200fős dolgokra gondolok,hanem csendes helyre beülni meginni egy kólát beszélgetni)...

Soha sehová...még az elején 1-1 dolog belefért,de jóideje semmi...hiába találok ki szinházat,állatkertet,kocsikázást,mindent, "oké,majd valamikor" a válasz...

(nem,nincs oka fáradtságra,pénzbeli akadálya se lenne,bár séta semmibe nem kerül,és csúnya se vagyok,h ne merne velem mutatkozni)

Jön a jóidő,nekem kedvem lenne kimenni néha akármitcsinálni,de nélküle nem...

Ötlet? Ti ezzel mit kezdtek?

(nem kérek olyan választ,h dobjam ki,nem ez a megoldás mindenre)

22/L


2010. ápr. 12. 16:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Ja, az utolsó végéről lemaradt: nő és 32 éves.

Olyan is volt, hogy nem tudott velem jönni mindig a párom, mert az anyját ápolta, ez még a kapcsoaltun kelején volt ráadásul, kezdetben tök rossz érzés volt, hogy a barátnőimmel megyek ide-oda, mikor inkább vele kellene, de el kellett fogadnom a helyzetet... és el is tudtam.

2010. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Az én párom ugyan ilyen volt. Én kiharcoltam, hogy eljöjjön velem olyan helyekre, ahol nég soha nem járt (kiállítás, divatbemutató, stb.). Úgy mnetünk, hogy ha nem érzi jól magát, akkor eljövünk 1 óra után. Szerintetek? 3 óra után nekm volt ciki, hogy még mindig egy olyan festményt bámult, amit rajta kívül csak a teremőr nézett meg... :)


Sokban egyetértek az előzővel, remekül megfogta a lényeget. Nem lehet, hogy a szülei is ugyan ilyenek?


Olvastad Eric Berne: Emberi játszmák című könyvét? Mindenkinek ajánlom. Nem hosszú, érthető, lényegre törő és pont ilyen "játszmák" vannak benne, mint amit a párod játszik veled.

2010. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

szülei pont az ellentét,utazgatnak,legalább havonta egy welnesshétvége,vacsi étteremben,mozi,szinház,de még a sarki bolba is együtt mennek...

anyukája mondja h régen nem volt ilyen,alig látta otthon,mindig haverjaival csatangolt,miota én vagyok,azota van az hogy állandóan nálam van,nem kivánkozik semerre menni,nálam érzi jol magát...(előző barátnőjével megelégedett a heti 2 délutánnal,nekem már az első randin is hajnalban ugy kellett hazaküldeni,hogy álmos vagyok:D) Tehát ezzel legalább semmi gond,férfi igy még nem ragaszkodott hozzám...


társfüggő?

valószinű...de én is,mert csak azért hozom elő mindig h akkor megyek nélküle,mert tudom hogy ugyse hagyja...


14.11-es lehetőségei...jelenleg az átneveléssel probálkozok...ha nem jön össze,akkor még mindig el lehet fogadni,h vele semerre...harmadik lehetőség nem lehetőség,tulzottan imádnivaló pasi...

2010. ápr. 15. 16:02
 24/35 A kérdező kommentje:
könyvet még nem olvastam,de leirás alapján nem tünik rossznak,el fogom olvasni
2010. ápr. 15. 16:06
 25/35 anonim ***** válasza:
14:11 Te más pasikkal is szoktál eljárni mozizni? Nem féltékeny a barátod?
2010. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-12 17:49 vagyok.


Lehet, hogy túlontúl naív vagyok, de valami csak kell, hogy érdekelje. Olyan üres és értelmetlen az élet úgy, hogyha csak a napi rutint csinálja végig az ember.

Próbálkozz az átneveléssel, de lehet, hogy tényleg egy kicsit önzőnek kellene lenned néhány alkalommal, s elmenni a barátnőiddel. (Ismerem a boci tekintetet), de akkor majd rájönne (talán), hogy nem fogsz mindig mellette ülni, fogni a kezét, s ha nem megy utánad, ha nem küzd érted, akkor el fog veszíteni.


Nem kell, hogy megtörténjen, elég, ha csak ráérez, megérzi, hogy baj van, hogy nem jó, amit csinál. Aztán szépen lassan elkezd idomulni hozzád.


MOst minden oké, jól érzi magát, mert biztonságban van a kapcsolatotokban. De ha már most elkényelmesedik, mi lesz vele 5 év múlva, vagy ha házasok lesztek?


Kitartást, mert nem lesz egyszerű!

2010. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

szia4

Az én pasim is ilyen kicsit, bár ő nem mindenbe, csak mozogni nem nagyon szeretett, mert lusta. Meg nincs hozzászokva.

Nekünk sikerül már rászokni a sportra.

Hogy hogy? Eléggé magas, a vérnyomása, mert nem mozog eleget.

A dokija is mondta már neki.

Ő mondta hogy ez van. Én mondtam, hogy nem, mert ezen lehet változtatni. Azóta már jobb.


Szóval próbálj meg beszélni vele arról, hogy ha nem mozog előbb utóbb meg fog betegedni, magas vérnyomása lesz, veszélyeztetett lesz cukorbetegségre, infarktusra stb.

Hátha ez segít.

2010. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

de érdeklik dolgok: megszerezni a másoddiplomát,letudni a napi x órát meloban (ezek amit muszáj)

onnantol kezdve csak anyni érdekli,hogy velem legyen,hozzámbujva,legyen meg a heti 2-3 szex,meg a kocsija érdekli...meg ujabban a pda-ja..de ő tökjól elvan gép előtt filmezve,vagy csak alszik...ha nem kell meloba/suliba mennie,képes 3-4 napig ki se tenni a lábát a lakásból (fenyegettem már meg,hogy pizza csak akkor lesz ha lemegyünk a pizzázóba,rendelni nem fogunk házhoz):D

2010. ápr. 15. 16:35
 29/35 A kérdező kommentje:
vérnyomása neki is magas,meg cukra sincs rendben teljesen,meg plusszkilók is (nem 1-2kiló) vannak rajta,de nem hatja meg,hiába jövök el ilyennel,hogy az egészsége,vagy hogy akarjon már tetszeni nekem,mintha a falnak mondanám...
2010. ápr. 15. 16:37
 30/35 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp, ha már szereti a kocsikat:


[link]


Cáfolok: szeretek kiállításra, múzeumba, színházba járni.


20/F

2010. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!