Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programot lehetne...

Milyen programot lehetne kitalálni, ami végre neki is tetszene, nem csak 4 fal között monitorbámulás?

Figyelt kérdés

Párom nem hajlandó kimozdulni a 4 fal közül...neki leginkább az tetszik ha hazaér munkából/suliból szex,kaja,nap további részében összebújva filmnézés...

Egyszerűen arra se tudom rávenni,hogy a 3 lépcsőházzal arrébb levő fagyishoz lemenjünk (ha én hozok fel fagyit,akkor az már jó),vagy csak sétálni,nemhogy társasággal (nem részegedős 200fős dolgokra gondolok,hanem csendes helyre beülni meginni egy kólát beszélgetni)...

Soha sehová...még az elején 1-1 dolog belefért,de jóideje semmi...hiába találok ki szinházat,állatkertet,kocsikázást,mindent, "oké,majd valamikor" a válasz...

(nem,nincs oka fáradtságra,pénzbeli akadálya se lenne,bár séta semmibe nem kerül,és csúnya se vagyok,h ne merne velem mutatkozni)

Jön a jóidő,nekem kedvem lenne kimenni néha akármitcsinálni,de nélküle nem...

Ötlet? Ti ezzel mit kezdtek?

(nem kérek olyan választ,h dobjam ki,nem ez a megoldás mindenre)

22/L


2010. ápr. 12. 16:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
81%
Te ismered a párod.. Kérdezz rá, hogy mért nem akar elmenni sehova? És beszéljétek meg. Ha pl van kedvenc zenéje akkor arra vegyél 2 koncertjegyet és menjetek el.. esetleg mozi, ha valamit megszeretne nézni.
2010. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Egyszerűen lusta párod , meg kényelmes is. Én a helyedben 1x nagy meglepetésre felhívnám a melóhelyén, hogy ne várjon este 8nál előbb haza, mert barátnőkkel lógsz. Ezt akár többször is meg lehet tenni. Ha felhúzza az orrát ezen, ártatlan szemekkel megkérdezni: miért, hát pont ma akartál volna sétálni velem egyet?!

2010. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg tőle, hogy ha vele nem tudsz elmenni sehova, akkor ugye nem zavarja ha másokkal mész. Ki fog akadni, de remélhetőleg megváltozik kicsit.
2010. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van az utolsónak. Ezt akartam írni én is. Ha majd látja, hogy mással érzed jól magad hidd el "vissza akar majd szerezni".
2010. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

kérdeztem rengetegszer,hogy mi az amihez neki is kedve lenne...válasz: itthon kettesben lenni (én is szeretek vele lenni kettesben,nem erről van szó,csak vágyok a friss levegőre néha)


nélküle bárhova? áhh,ezt már eljátszottam,akkora hisztit csapott,hogy a saját anyja is csak a fejét csóválta...én meg 2 hétig hallgattam h nem is szeretem igazán ha ilyenre képes vagyok (csajokkal ültünk be 2 órára boroskólázni,nem érződött rajtam semmi)


kedvenc zene...hiába,ő nem megy tömegbe...szinház...végignyavalyogta hogy kényelmetlen a szék...


nincs ötletem,kifogytam

2010. ápr. 12. 17:21
 6/35 anonim ***** válasza:
74%

Látom, nem egyszerű eset a párod! Nem irigyellek.


Esetleg a fentieken túl lehetne olyat, hogy küldesz neki sms-t vagy megbeszélitek, hogy akkor én is végzek 3-ra és te is, találkozzunk itt és itt, ekkor és ekkor. (MOndjuk egy mozi közelében)Amikor találkoztok, mond, hogy még el kell intéznem valamit és mehetünk haza. (aztán be a moziba, beállni a sorba és megmutatni a már előre megvett jegyet.)


Vagy egy kávézóban megbeszélni, hogy találkoztok és beszélgettek. A lényeg, hogy épp útközben legyen, ne legyen ideje hazamenni, mert akkor nem fog elindulni otthonról. VAgy ha egyszer későn végzel, akkor mond, hogy jöjjön eléd x helyre, s akkor sétálhattok (hosszabb utat választva) hazafelé.


Egyszer, ha hamarabb elmész otthonról, hagyj neki kávét-teát, reggelit, s egy levélkét, hogy ma este moziba vagy kiállításra vagy nem tudom én hová mentek és nincs apelláta.


Esetleg érdemes paintball vagy régi autók kiállítására elvinni (vagy ami őt érdekelheti)


Kedvenc író találkozó, vagy közös új sportot választani (tenisz, golf, squash, futás, biciklizés) vagy barátokkal túrázni, vagy egy kirándulás valami szép helyre kettesben (picknik kosárral)


Tudom, hogy ez nem csak rajtad múlik, hanem a párodon is. De ha egy pár próbálkozásodra mindig nemmel felel, vagy húzza a száját, akkor meséld el neki, hogy neked ez fontos, te nem szeretnél antiszociális lenni, néha az embernek szüksége van levegőre, társaságra, elméje pihentetésére és csiszolására.


Ha ezt nem érti meg, akkor szerintem kár egymást áltatnotok.


De azért szorítok, hogy ez utóbbira ne kerüljön sor!

2010. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
60%
Mondd neki, hogy ne nyafogjon, ő nem akart jönni, te pedig friss levegőre vágysz.
2010. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

17:49 köszönöm,a válaszod elejét kiprobálom...


(bár ha bevásárolok,akkor szokott értem jönni,de mindig sietni kell haza,mert "nem lesz normális parkolóhely",igy sosem tudom rávenni h üljünk már még be vhova pl)

2010. ápr. 12. 17:58
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a párom és én már egyszerűen ráuntam a győzködésre, szervezkedésre. Ott tartok, hogy a három barátnőm egyikével megyek el különféle programokra, méghozzá nem is ritkán. Nekem kell a kimozdulás, a külső hatások, a séta. Ő otthon ül a TV, vagy a net előtt, én pedig külön utakon járok a barátnőimmel. Tuti, hogy ennek nem lesz jó vége, mert teljesen eltávolodunk egymástól, de már nem tudom, mi lenne a jó megoldás, nem vagyok hajlandó a négy fal között savanyodni.
2010. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg ezen, de te nem vagy normális, hogy hagyod hogy ne engedjen sehova. Ő nem hajlandó a lábát se kitenni veled, de még a barátnőiddel sem lehetsz? Nem hagynám ott ezért, de megmagyaráznám neki, hogy nem vagyok senkinek a rabszolgája még neki se. Felnőtt nő vagy azt csinálsz amit akarsz.
2010. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!