Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék velük kedvesebb...

Hogy tudnék velük kedvesebb lenni? (részl. Lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Ez a kamaszkor,tudom,nemkell mondani.

Mostanában rengeteg balhé van a családomban,ott van "apám",akit most szoktatunk le az alkoholról,és ott van anyám,aki állandóan mérgelődik rajtam,holott nem rontottam a jegyeimen,ma még fel is mostan helyette,meg fel is söpörtem helyette.Mostmeg az előbb megkérdezte,hogy jó lesz-e a fasírt,apám meg rögtön válaszolt,hogy jó lesz,de bezzeg anyám hozzám szegezte a kérdést.Én meg mondtam,hogy már válaszoltak helyettem.Testvérem nincs.Ez a kamaszkor,tudom majd elmúlik,de ez már unalmas.Most mit kell ebből olyan nagy ügyet csinálni?Velem többet ordibál,mint az alkoholista apámmal.Ja és apám is elég bunkó szokott velem lenni,csak most nekem is kedveskedik,hogy anyámnak "benyaljon",és meglegyenek.Elhatároztam,hogyha apám megint berúg,és anyám megint sírni fog,akkor nem állok anyám mellé és nem okítom ki apámat.Mert azért hát mondjuk meg,hogy az nem állapot,hogy anyám mindenért engem b.sz le!!És unom a kamaszkoros dumát,ugyh. a felnőttek ne jöjjenek ezzel a dumával,meg a pofonosdival se.

BUNKÓ VÁLASZOKAT NEM KÉREK!


2010. ápr. 10. 20:58
 1/3 A kérdező kommentje:
És persze anyámnak az is volt a baja,hogy nem mentem el velük...AZT NEM IS VETTE FIGYELEMBE,HOGY FELMOSTAM!!!:@ fúú de mérges vagyok..tiszta kib.szás!!!:S
2010. ápr. 10. 21:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én 15 éves fiú vagyok. Megértem a helyzetedet és sajnálom :| Azért lehet ez mert anyukád fél a részeg apukádtól. Fél hogy otthagyja egyedül veled, egy fizetéssel az egész lakással. Vagy fél hogy megveri :S Próbáltátok már együtt megbeszélni mikor józan volt apud? Nálunk szerencsére nincs ilyen csak annyi hogy anya nagyon rendetlen. Én porszívózok minden héten 2× én rakom be a tányért a mosogatógépbe és veszem ki :S a Cipőit én rakom el az útból mert csak ledobja.
2010. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnállak.Apám nem hagy itthon minket,mert NINCS SEMMIJE ÉS SENKIJE rajtunk kívül.Ez anyám háza,végülis.Anyám több erőt fektetett bele,mint az "apám".Mamámmal mindig arról beszéltünk,hogy apám egy lusta disznó volt még fiatal korában,meg mostanában is,minden munkahelyéről azért rúgták ki,mert ő sokat ivott és bunkó volt.Nagyon sajnálom,hogy pont ő lett anyám férje.Anyám jobbat érdemel.Meg egy pszichológust,szegényem:(:S depressziós,ez tuti.
2010. ápr. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!