Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzek rá a férjemtől,...

Hogy kérdezzek rá a férjemtől, hogy valamilyen füvet találtam a hátizsákjában kis zacsiban (2x3 cm-es), és mi az?

Figyelt kérdés
Véletlenül találtam meg, mert én pakoltam ki a közértből vásárolt cuccokat. Tudtommal nem szív marihuanát, nem is dohányzik, de akkor miféle szárított füvet hordoz magával?
2010. ápr. 10. 17:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

16:48-as: "Leülnék vele szemben egy nyugalmaa pillanatban, megfognám s két kezét, megkérném, hogy nézzen rám egy percre és akkor rákérdeznék. Nincs az az ember, aki így szint ne vallana."

Te tényleg ennyire naiv vagy? ha csak annyi egy foritntosom lenne, akire ez a helyzet nem hat, akkor én lennék az egyik leggazdagabb ember....

2010. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!