Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzek rá a férjemtől,...

Hogy kérdezzek rá a férjemtől, hogy valamilyen füvet találtam a hátizsákjában kis zacsiban (2x3 cm-es), és mi az?

Figyelt kérdés
Véletlenül találtam meg, mert én pakoltam ki a közértből vásárolt cuccokat. Tudtommal nem szív marihuanát, nem is dohányzik, de akkor miféle szárított füvet hordoz magával?
2010. ápr. 10. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

tedd ki az asztalra, és kérdezd meg micsoda!

de csak higgadtan:)

2010. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Én egy kis mintát vennék belőle és megvizsgáltatnám. Addig nem is tenném szóvá.
2010. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg tőle? Nem tekersz egy cigit?:D
2010. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami nagy fűszakértő, de amit találtam annak semmi szaga. Régebben éreztem már marihuana szagát, és az büdös. Az is szagmentes lesz valamennyi idő elteltével?
2010. ápr. 10. 17:55
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem, annak van egy jellegzetes illiata. Akkor nem az. De ha a füvet ésszel csinálja az ember és nem minden héten, akkor nem lesz baj. Olyan mint az alkohol. Ha egyiket sem viszed túlzásba és elég érett a gondolkodásod hozzá, akkor nem fogsz rászokni. Én minden hónapban tekerek egyet és mikor barátnőm kérte, hogy ne csináljam, akkor nem is tettem. Ez egy év volt. Mikor vége lett a kapcsolatnak, megint hónaponta kezdtem. Véletlenül sem esem túlzásba és nem próbálok keményebb drogot!
2010. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

"valamilyen füvet találtam a hátizsákjában kis zacsiban (2x3 cm-es), és mi az?"

Szted , hogyan? Ahogy itt!!!

2010. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Ha nincs szaga akk nem mari.Am probald ki!
2010. ápr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Lehet sarkanyfu.Nem kampos az orra az uradnak??XD
2010. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
a fünek még a legjobb minőségünek is elmulik egyszer a szaga.. 1hét mulva nem is lehet érezni...
2010. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy teafű:P én nem csinálnék még botrányt:P



Komolyra fordítva "ezt találtam, édesem ez mi?"

2010. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!