Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzek rá a férjemtől,...

Hogy kérdezzek rá a férjemtől, hogy valamilyen füvet találtam a hátizsákjában kis zacsiban (2x3 cm-es), és mi az?

Figyelt kérdés
Véletlenül találtam meg, mert én pakoltam ki a közértből vásárolt cuccokat. Tudtommal nem szív marihuanát, nem is dohányzik, de akkor miféle szárított füvet hordoz magával?
2010. ápr. 10. 17:49
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Szerintem higgadtan és kedvesen. A balhé nem jó semmire sem.
2010. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

18:02

Egy hét múlva is érzed rajta azt a jellegzetes szagot, csak nem olyan intenzíven.

2010. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Minden esetre nem sok választott el tőle, hogy felhívjam telefonon, és kérdőre vonjam. Ha titkolózik előttem, akkor már megette a fene az egészet, és akkor már minek együtt maradni.
2010. ápr. 10. 18:14
 14/21 anonim ***** válasza:

No, azért egy kis fűből nem kell elefántot csinálni, és mindjárt szakítani. Lehet azért titkolná ,mert tudja, hogy mérges lennél rá. Attól még szeret, és nincs gond a kapcsolatoddal.

A fűnek egyébként elég jellegzetes, markáns szaga van, és eléggé száraz!

De az a legjobb, ha nyíltan, de nem kérdőre vonóan kérdézed meg. Egyszerűen csak mintha valami kis dolgot kérdeznél...mintha azt kérdeznéd tőle, hogy drágám nem találom a ketchupot, vettél? Ugyanilyen hangsúlyban!!! pl: Drágám, ezt találtam a táskádban, miközben kipakoltam. Mi ez? Csak higadtan!

2010. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valami virágmag? Valaki küldte neked, ő meg elfelejtette odaadni...?

Én egyből erre gondolnék, mondjuk én kertészkedek :))

2010. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%

"Ha titkolózik előttem, akkor már megette a fene az egészet, és akkor már minek együtt maradni."


Te mindig elmondod a férjednek, hogy mi minden van éppen a táskáidban? Hol van itt a titkolózás?!?!

Elöször kérdezd meg, hogy "mi ez, mert a táskádban találtam, amikor kipakoltam a bevásárolt dolgokat, és nem akarom kidobni a megkérdezésed nélkül"

De lehet pl. tea, esetleg valami idétlen viccelödés vagy akármi más.

2010. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

Olyan ügyet csinálsz belőle, mintha idegen lenne a párod!!

Kérdezd meg egyszerűen, mi a p.csa ez apukám???? Aztán majd meglátod mit mond???

2010. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Még ha fű is, én emiatt nem szakítanék a barátommal, bár nekem sem tetszene. Kérdezd meg, ennyi.
2010. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Bárki is mondta, a teafű nem hülyeség! Nekem vannak ilyen ismerőseim. Egyikőjüknél múltkor egy kis dobozka volt tele "fűvel", hurcibálta magával mindenhova, sosem láttuk szívni, stb, nem nagyon törődtünk vele. Egy csajos estén derült ki teljesen véletlenül, hogy egy adag cickafark teafüvet hord magánál mert ez elmulasztja a menstruációs görcseit, vagy spontán hasfájását! :)

Aztán egy másik ismerősömnek gyakran leesik a vércukra, ő egy srác. A múltkor kiesett a zsebéből egy kis lezárhatós neilon zacskó (csak kicsit nagyobban mint amit említettél). Tele volt valami fehér porral. Arra nevetve rögtön rákérdeztem hisz tudtam mi a szitu, szőlő cukor, csak ezúttal véletlen a farzsebébe tette, és jól megnyomorgatta :)

Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, de ha fű is, beszéld meg vele, hogy miért van erre szüksége. Légy higgadt, inkább aggodalmat suggalj, mint azt hogy menten csomagolni kezdesz neki és kidobod. Lehet hogy lesz rá egy teljesen banális magyarázata! :)

2010. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez egy kényes téma. Telefonon semmiképpen ne tedd fel a kérdést neki.

Leülnék vele szemben egy nyugalmaa pillanatban, megfognám s két kezét, megkérném, hogy nézzen rám egy percre és akkor rákérdeznék. Nincs az az ember, aki így szint ne vallana.

2010. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!