Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnéd a gyerekedet akkor...

Szeretnéd a gyerekedet akkor is, ha nem lenne szép vagy okos?

Figyelt kérdés
Akkor is szeretnéd ha nem minden jegye ötös lenne?
2010. ápr. 10. 10:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De jó hogy minden szülő ilyen csodálatos itt. Érdekes módon az én szüleim semmit sem szeretnek amit csinálok mert nem az ami nekik tetszik (zene, tánc, tanulmányi verseny, ének- én meg "csak" kutyázok, igaz ha segítenének már nagy eredményeim lennének benne, ha mégis elérek valamit a kutyáimmal akkor persz ők az elsők akik dicsekednek a munkahelyükön meg mindenhol)! És csak az érdekli őket, hogy tanuljak, az hogy mit érzek, nem. Már nem azért de lesz*rom hogy bántak velük kis korukban, én nem tehetek arról, és nincs joguk nekik azért úgy bánni velem. Bár nem tudok róla hogy az ő szüleik rosszak lettek volna, és nem is valami buta emberekről van szó!
2010. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gondolom valami 12 éves rossz tanuló lehetsz, aki fél hogy a szülei nem szeretik emiatt. Hát buktad.. ez nem a jegyeken alapszik. Te vagy a gyermekük, akkor is szeretnek ha fogyatékos vagy.
2010. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes engem mégsem szeretnek annyira mintha stréber lennék. Utolsó előtti voltam. És nem 12 éves h*lye hanem 18 éves vagyok, 8 éven keresztül kitűnő tanuló, majd egy igen erős középiskolában tanulás nélkül volt végig négyes átlagom... És mégsem vagyok elég jó a szüleimnek... De a szüleim azt mondták bár lennék olyan mint a többi gyerek. A többi alatt azt értem aki nappal kitűnő este meg a hányásában fetreng a buliban, azt mondták az sem baj ha normális lennék (lásd birka) és kitűnő tanuló... De itt persze mindenki csodás szülő. Irigylem őket...
2010. ápr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!