Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közöm a pénzügyeihez?

Van közöm a pénzügyeihez?

Figyelt kérdés

Szültem neki egy gyereket, de 7hónapos terhességemig végig keményen dolgoztam, gyűjtögettem.

Kb egyformán volt pénzünk (nem voltunk közös kasszán) mikor elkezdtem a szülési szabadságot. Mivel párom is felmondott...kb ugyan ott voltunk.

Most elfogyott az összes pénzünk de szerencsére 2 hete dolgozik...nyert szerencsejátékon 30e ft-ot, de elköltötte, vagy alkoholra és kajára (mivel haveroknál volt hétvégén)

Vagy odaadta a haverjának.

Mikor hazaért 2000ft-ot adott a haverjának vonat jegyre.

Szóval van közöm hozzá és kérdezzek rá, vagy nincs közöm és ne várjak elszámolást?



2016. máj. 15. 12:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Szültem neki egy gyereket"

bocsi már az első mondatodtól kezdve süt belőled az ostobaság. nehéz így komolyan venni téged. de azért próbálok válaszolni.

az a pasi egyátalán nem való barátnak, se apának. sajnos eltoltad,hogy gyereket vállaltatok. ha előtte is ilyen pénzkuporgató külön kasszás volt,akkor mit hittél, meg fog változni? ezek sosem változnak..

de már megtörtént a gond. annyit tudsz tenni, hogy összecsomagolod a cuccaidat és hazaköltözöl a szüleidhez. vagy rokonokhoz átmenetileg.

mivel dolgoztál, kapsz azért pénzt. ráadásul bölcsi is létezik a világon, az is egy megoldás,te meg visszamész dolgozni részmunkaidőben .

nem tudom van -e valamilyen végzettséged, ha nincsen, akkor használd ki az alkalmat és tegyél le valamilyen szakmát is, amíg 3 éves lesz bőven van időd megcsinálni. és mire óvodába mehet, már az új szakmádban tudsz munkába állni. remélhetőleg addigra talpra tudsz állni és függetlenedni.

meg hátha megismersz majd valakit akivel jól kijöttök és nem zavarja a gyerek sem.

én szurkolok.

de ha a mostani "párod" mellett maradsz, nem igen lesz lehetőséged előre lépni az életben. neki fontosabbak még a haverok meg a buli, mint a gyereke és a barátnője.

amúgy én is úgy gondolom, hogy ha egy pasi annyi szándékot nem mutat, hogy feleségül venne, akkor nem érdemes gyereket vállalni vele. legalábbis én olyannal vállalnék gyereket, akivel egy életen át tervezek. nem egy holmi jött - ment baráttal, akiből több is van az életünk során.

jó a gyereknek ha családban nő fel. ezért érdemes jól választani hozzá a párt. sajnálom,hogy neked nem így alakult.

a gyerektartást meg követeld tőle, pereld el a gatyáját is.

2016. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Minél előbb költözz el, legalább te viselj felelősséget a gyermekedért, tőle ezt soha nem fogod megkapni! Megy a következő, majd a ki tudja, hanyadik csajához, lesz még pár hasonló gyereke, de fizetni, azt nem fog. Elissza, eljátssza, nem érdekli semmi más, dolgozni se fog. Jól beleszerettél egy ilyen senkibe, de nem te vagy az első, sajnos.
2016. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!