Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Egykék"! Hiányzott nektek...

"Egykék"! Hiányzott nektek gyerekkorotokban a testvér?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egyáltalán nem.Soha életemben nem szerettem osztozkodni senkivel,egy önző majom vagyok,és nekem ez így tökéletesen megfelel.Testvért kerülgetni, fele ajándék jutott volna csak,ellenben mindig vita nekem soha nem hiányzott. Gyerkkorban ezek a jellemző jelenségek én ugy vettem észre. Mire felnőnek észhez térnek az más persze,akkor más normálisan kezelik egymást,csak akkor már a testvérek nem élnek együtt,nem része az életének egyik am ásik,inkább mint egy jóbarát olyan szintű,azért meg nem éri meg gyerekkorban ilyen mellett szenvedni szerintem. bár akik testvéresek,azok kevésbé antiszociálisak szerintem, az meg jó tulajdonság azért.
2010. okt. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!