Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Egykék"! Hiányzott nektek...

"Egykék"! Hiányzott nektek gyerekkorotokban a testvér?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem. A szomszédban nőtt fel a két unokatestvérem, állandóan ölték egymást. Sokat voltunk egymásnál, ha elegem lett belőlük, egyszeűen hazamentem és kész :)
2010. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2010. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Ritkán, de rengeteget voltam közösségben, folyton lent lógtunk a többi gyerekkel a játszón.
2010. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon! Mindig arra vágytam, hogy legyen egy bátyám. :)
2010. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Néha igen. De felnőve beláttam: amilyen gyermekkorom volt, s lett volna egy testvérem most mindketten rettentő hátrányos helyzetben lennénk...
2010. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

off: bocsi, hogy írok, én nem vagyok egyke. nekem van egy tesóm és nagyon örülök, hogy a testvérem. de lehet, hogy ha nem lenne tesóm, akkor nem hiányozna. de ennek csak az az oka, hogy nem tudnám, miről maradok le.

sok egykét hallottam, aki azt mondja, hogy örül annak, hogy egyke, mert nem kell senkivel osztozkodnia, csak vele foglalkoznak a szülei. de ez egyáltalán nem így van, én soha nem voltam irigy a tesómra, hogy elvenne tőlem valamit (fizikai dolgot, vagy a szüleim szeretetét) de hallottam olyan egykékről is, akiknek hiányzott a tesó, de talán ezek voltak kevesebben

2010. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Nekem igen, én is mindig báttyra, vagy ikertestvérre vágytam.
2010. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

13:23 vagyok


ja! öcsém van, de egy bátyót mindig szerettem volna. de hát az már nem volt kivitelezhető :)

2010. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

ÉN ugyan nem vagyok egyke, csak féltestvéreim vannak, viszont már mind túl vannak a 30on és alig látom őket...

Nekem nagyon hiányzik egy tesó..:(

Ha lány lenne és a hugom mindig öltöztetném, ha a nővérem, akkor tőle tanulnék...

Ha fiú lenne és öcsi akkor mindig vele játszanék, ha meg bátyó, akkor jönnének a helyes haverjai...

Hiányzik nekem...:(

2010. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Én még mindig a gyerekkoromat élem :D [13/L]. Most legjobban egy báty hiányzik, de mindent elfogadnék :P

Az én közelemben alig van gyerek, de ha vannak is mind fiúk, vagy "sose érnek rá". Ok, persze itt vannak a barátnőim, de ők messze vannak ahhoz, h minden nap találkozzunk :S Szóval elkéne egy tesó, de pl 1ik unokatesóm is egyke [14/L], és ő most olyan nekem,mintha a nővérem lenne, mert kb 3-4 évig egy házban laktunk, de most elég messze van :S

2010. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!