Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen ostoba...

Miért vannak ilyen ostoba anyukák?

Figyelt kérdés
Sok kisgyerekes anyukát ismerek, akik folyton mártírkodnak és nyavalyognak, hogy jaj nem merik az apjukra bízni a gyereküket, ha éppen dolguk van, inkább megkérik a barátnőjüket. Le lehet pontozni, de az ilyen anyákat végtelenül primitívnek és ostobának tartom, akik gyereket csináltatnak a párjukkal, de mikor gyereket kell nevelni akkor már annyira sem tartják, hogy vigyázzon a gyerekre.
2016. máj. 3. 12:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
49%

Igazad van, 20-as, mert mindenki a nap 24 órájában megállás nélkül játszik a macskájával.

Ugyanis ezek amiatt ordítanak, hogy kell a lézer, nem az éhségtől, semmi mástól.

Megnézném a fejed, ha a gyerek 0-24-ig vinnyogna, legózz vele.

Marha.

2016. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 acelsziv ***** válasza:
17%

12: te nem egyengén orvosi eset vagy. Tehát minden férfi ilyen ugye?

Jézusom, minek él az ilyen...

2016. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
74%
Ha a számba kell adnod valamit ahhoz, hogy lefikázhass, akkor gondolkodj el azon, hogy esetleg egyetértesz, csak nagyon nem tetszik, amit hallasz.
2016. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
86%
Ne bántsátok a 12-est. Nekem is apám hű de nagyon hősszerelmes volt, meg én voltam a mindene. Aztán lassan elkezdett kifordulni magából, elkezdett durván piálni, 13 éves koromra már gyakorlatilag elszakította magát tőlem, én meg csak pislogtam, hogy mi van, miért nem szeret már az apám. Egyre többet volt bunkó velem, és anyukámmal is. Végül 29 év után anyukámnak végre sikerült elválnia tőle, addigra már sokmindenen mentünk keresztül: bántalmazás, kizárás a lakásból, mert részegen benne hagyta a kulcsot, elitta az összes pénzt, megette a kajámat, amit elvittem volna oda, ahol egyetemen tanultam. Miatta nem bízok a férfiakban, és nagyon bánatos vagyok emiatt, mert a férjem biztos, hogy nagyon aranyos apa lenne. De a ami napig rettegek a gyerekvállalástól, amiatt, mert az van bennem, hogy megutál engem, és a gyerekünket, idegesíteni fogjuk, nem fog szeretni, el fog minket hagyni egy másik nőért. lehet azt mondani, hogy hülye vagyok, és gondolkozzak másképp. Persze, mondani könnyű. De ilyen háttérrel optimistának lenni, egy gyógyíthatatlan betegséggel az életemben...köszi, hát azt megtapsolom, aki ilyen csodálatos ember, hogy ezeknek ellenére angyalian mosolyog minden egyes percben, és tele van békességgel a szíve...
2016. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
66%

Én sem értem ezeket a típusú nőket, akik azt hiszik, hogy gyereket nevelni csak nők tudnak az anyai ösztön blablabla miatt... könyörgöm, a férj a gyerek APJA, ha anya meghal, a gyereket neki kell ellátnia... most jobb, ha apára nem bízza rá a gyereket, aztán ha baj van, apuka nem tud semmit?... abban az esetben meg megértem, ha a férfi megbízhatatlan, de az meg a nőt minősíti, hogy úgy szült neki gyereket...


(és nő voltam)

2016. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
73%

Szomorú dolog a bántalmazás, én is részese voltam, de itt nem erről van szó. Hanem normális felnőttekről.


Szerintem a nők hibája, hogy sokszor gyerekként kezelik a férjüket. Nem igazán hallani a híradóban, hogy na, megint magára égette a házat egy egyedülálló férfi, mert nem volt ott egy nő, hogy figyeljen rá. Ezek ilyen fontoskodó nők, akik a másnapi ruhát is kikészítik a... most mondjam, hogy férfinak? Mert aki ilyen elfelejtős, annak vagy komoly, orvosi problémái vannak, vagy szarik az egészre.


Igaz, nő vagyok, de lusta tinédzser voltam, ha elfelejtettem valamit, amire anyám megkért, az azért volt, mert magasról szartam bele, hogy el van-e mosogatva, tiszta-e a kád, stb.


Úgyhogy nincs mentség, nincs semmiféle tudományos magyarázat, hogy a férfiak agyi kapacitása nem ér fel a női aggyal, csak a sok nő van, akinek jó a szar is, és büszkén mondogatja, hogy "hagyd, ő férfi, ők már csak ilyenek".

2016. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
17-es: Rád és a férjedre a kutyámat nem bíznám az tuti. Elmondásod alapján semmivel sem vagy különb mint a férjecskéd.
2016. máj. 3. 18:47
 28/35 anonim ***** válasza:
56%

Van sok nő, akiknek a gyerekszülés az első értelmes dolog, amit csináltak életükben, mert kb. minden máshoz hülyék. Nekik létfontosságú ez a szuperanya-státusz, mert ezen alapszik az egész önbecsülésük. Erre még rátesz egy lapáttal, hogy sokszor minden megtakarítás nélkül szülnek minimálbér utáni GYED-re vagy munkaviszony nélkül, GYES-re, így a férjük tartja el őket. Ez kelt bennük egy kisebbrendűségi érzést, amit azzal kell ellensúlyozni, hogy ő viszont olyasvalamihez ért, amihez a férfi nem. Emiatt nem is engedi a gyereket az apa közelébe, mert "én vagyok az anyja", "az anyjára van szüksége", stb., pedig a nőnél se jön ösztönösen, mit kell kezdeni a gyerekkel, és a férfi is ugyanúgy meg tudná tanulni. Az apának persze eleinte kényelmes, hogy nem neki kell felkelni a gyerekkel éjszaka, miközben nappal dolgozik, csak későn veszi észre, hogy kicsúszott a kezéből a lehetőség, és a gyereket teljesen az anyja neveli (aki egy esetleges válás során erre hivatkozva kapja meg a felügyeleti jogot).


Általában ezek a nők szenyázzák az összes többi anyukát a kismamafórumokon, mert ettől érzik magukat szakértőnek - "minek neked gyerek, ha nem maradsz vele három évig / nem szoptatod évekig", stb. -, tipikusan jellemző, hogy minél jobban hangsúlyozzák a szoptatás jelentőségét, mert a szülésen kívül ez az egy, amire nem lenne képes az apa is, illetve erősen nyomatják a "minél tovább otthon a gyerekkel" szöveget, mert különben vissza kéne mennie a szar teszkós munkájába. Ezzel egyébként igen kibsznak más nőkkel is, mert nekik köszönhetően sikerült kialakítani a munkaadókban azt a tévhitet, hogy a gyerek egyedül a nő gondja, egy férfi véletlenül se fog hazamenni a beteg gyerekéhez. Ha felveted neki, hogy az apja is törődhetne a gyerekkel, ez a nő úgy néz rád, mintha azt mondtad volna neki, bízza rá a baltás gyilkosra a gyereket.

2016. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
50%

jaj már megint sajnáljuk szegény férfiakat...

szerinted az anyáknak jó hogy a gyerek állandoan a füllükbe ordit nem lenne jobb ráhagyni apukára

csak épp szegény szenvedő pasik magasról szarnak a kölykeikre ne emeljük már az önző pasikat piadásztára

2016. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Utolsó, azért ne általánosíts!


Vannak tényleg ilyen apukák, de én bőven látok ellenpéldát is, akiben megvan az akarat. A kretén apukák, akik tényleg ígérnek fűt-fát és szülés után tojnak a gyerekre azok tényleg gázak, de én nem róluk beszéltem. Hanem a mártír ősanyákról beszéltem, akik azt hiszik, hogy mindenkinél jobban értenek a gyerekneveléshez. Még a saját párjukra, a gyerekük apjára sem képesek bízni a gyereket.

Szóval egy kapcsolat két emberen múlik.

2016. máj. 4. 19:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!