Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen ostoba...

Miért vannak ilyen ostoba anyukák?

Figyelt kérdés
Sok kisgyerekes anyukát ismerek, akik folyton mártírkodnak és nyavalyognak, hogy jaj nem merik az apjukra bízni a gyereküket, ha éppen dolguk van, inkább megkérik a barátnőjüket. Le lehet pontozni, de az ilyen anyákat végtelenül primitívnek és ostobának tartom, akik gyereket csináltatnak a párjukkal, de mikor gyereket kell nevelni akkor már annyira sem tartják, hogy vigyázzon a gyerekre.
2016. máj. 3. 12:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%

Egyebkent meg igaza van annak aki azt irja, hogy ki kell venni a nevelesbol a reszt, attol kotodik az emberhez a gyerek.

Nem ertem az olyan "apakat", akik sirnak rinak hogy a 6-7 eves gyerek miert az anyjanak mond mindent, miert nem kotodik hozzajuk ugyanugy mint az anyjahoz, de mikor felevesen sirt, akkor persze keljen fel hozza az anyja, tegye tisztaba az anyja, meg nehogy mar vele maradjon egesz nap mert 'akkor sir' (persze hogy sir, mivel eloszor uj neki akivel van, a korhazban is kepzeld el pont ugyanugy sirt az elso 3-4 napban mire megszokta az anyjat).


En pl nyugodtan elmentem vonattal egy orara otthoonrol talalkozni nagymamaval a palyaudvaron es vittem a ket lanyom (keteves volt a nagyobb, 3 honapos a kisebb).


Es mentunk pl nyaralni is egy hetre Magyarorszagra, ugy hogy anyjuk akkor pont nem tudott jonni mert nemreg kezdett dolgozni es meg nem adtak neki szabadsagot, ekkor egyeves volt pont a kisebb, es majdnem 3 a nagyobb.

Meg tudtam oldani, az mas kerdes hogy elismerem hogy piszokul le tudjak farasztani az embert...


32F

2016. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
29%

Igen, mert a bántalmazott nők tipikusan nagyon jó érdekérvényesítő képességgel rendelkelkeznek, és két kisgyereket tök jól meg tudnak védeni az apjuktól, aki a hatályos jogszabályok szerint semmi törvényelleneset nem csinált, bevallott szándéka harcolni a gyrekfelügyeletért, hogy kicsesszen mindenki mással, ha nem hajlandó a felesége továbbra is eltartani, miközben a gyerek magából kifordulva ordít, ha válásról hall, mert tudja, mi az a láthatás.


Dugd fel magadnak az áldozathibáztató szarjaidat.

2016. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
10%
Nem hiszem, hogy ez annyira gyakori lenne, de én is el tudnám képzelni a szitut a mi esetünkben, mert a férjem ritka figyelmetlen ember, bizonyos dolgokat legalább 100-szor kell elmondanom neki, hogy rögzüljön, mert ő ilyen, attól még szeretem, de el tudom képzelni, hogy egy kisgyerekre potenciális veszélyt jelentő helyzetet ne ismerjen fel időben, ennek ellenére igyekeznék rábízni a gyereket, mert ettől fog fejlődni és nem attól, hogy semmit nem engedek meg neki. Gyerekként figyelemzavaros volt, más dolgokban viszont kiemelkedően tehetséges, nem vagyunk egyformák, de néha indokolt az elővigyázatosság.
2016. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
16%

Arról az apróságról nem is beszélve, hogy a nők nagy része szintén iszik, csak tagadja.

Lehet lepontozni, de a rádióban mondta egy doki, hogy minimum a nők 1/3-a zugivó.

2016. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
85%

"Egy doki mondta a rádióban", ez olyan mint a"brit kutatók bebizonyították".

Elég nagy bajban lennénk, ha minden 3. nő(vagy férfi) piás lenne.

2016. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
57%
Pedig gyakorlat teszi a mestert. :)
2016. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
18%

Nos, én sem bíznám a férjemre a gyereket, ha lenne.

Két macskánk van, a férjem feladata reggelente megetetni őket. 7-ből 4 alkalommal elfelejti, friss vizet sosem ad nekik.

Ha pár napra elmegyek, a cicák térdig gázolnak a szarban az alomban, mert ritkán jut eszébe kiszedni. Ha nem nyávognának egész nap, sosem foglalkozna velük, elvan a gép előtt.

Igen, vannak ilyen férfiak. A gyerekkel is ugyanígy lenne, nem bíznám rá.

Ott vagyok viszont én is. Gyakran nincs türelmem a cicákhoz, van, hogy kiakadok, napokig nem játszom velük, és idegesít, kiabálok, ha nyervognak miatta.

Magamra se bíznék gyereket. Ilyen nők is vannak.

Szerencsére mi beláttuk, hogy nekünk nem is való, maradunk a háziállatoknál.

Valóban, aki olyan embernek szül gyereket, aki alkalmatlan a nevelésére, az minden tekintetben hibás.

Ha egy kis ember életminősége a kérdés, akkor azért illik meggondolni a helyzetet.

2016. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
15%

"Dugd fel magadnak az áldozathibáztató szarjaidat."


Persze és ez nem látszott már az elején, minden később derült csak ki...Hát persze :)

2016. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%
Persze, minden tudható előre, nehogy már ne rúghass bele még egyszer az áldozatokba, ha ez az ára, hogy biztonságba haluzhasd magad. Veled nem eshet meg, te bölcs vagy és erkölcsös is, nem mint ezek a hárpiák, akik tudták ám, hogy szar lesz, de juszt is belementek.
2016. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
85%

17-es, nektek háziállat SEM való, ha így bántok velük! Csak azért, mert ők nem ordítanak torkuk szakadtából - mint egy gyerek tenné - kb. hasonlóan éreznek.


Kérdező: mert idióták. Nem mindenki, de akad 1-2.

2016. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!