Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, Apukák! Mit szólnátok...

Anyukák, Apukák! Mit szólnátok ha a 17 éves lányotok 28 éves férfivel járna?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 13:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
34%
ez a menő mostanság,de még szerencsések vagytok mi lenne ha 13-14 éves lányotok 22-25 éves csődörrel járna mert ilyen is van
2015. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
50%
Sok boldogságot kívánnék nekik.
2015. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon nem örülnék neki, de mivel már lassan felnőtt nő, csak remélem, hogy van annyi esze, hogy tudja mit csinál. Így nem avatkoznék bele, de nem is repkednék a boldogságtól.
2015. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként az én lányom és a férje között 16 év a korkülönbség. Két nagy fiuk van és kinevetnek mindenkit, akik előítélettel közelednek feléjük.
2015. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
innék egy sört
2015. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egy kicsit több információ kellene a véleményformáláshoz azon túl, hogy hány éves a férfi.

Ha megismerkednék vele, akkor már lenne mi alapján véleményt mondanom.

2015. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
45%
Örülnék neki hogy nem egy tininyikhajjal kavar aki sehol nem tart még az életben.
2015. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
57%
hogy a 28-as srác vaszeg 1-2 év és meguntan el fogja dobni. szóval semmit, kivárnám. jobb, mintha egy 40 es felcsinálná szerelmes szöegeléssel..
2015. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
32%
Én 20 évesen jöttem össze a 26 éves párommal, 6 éve együtt vagyunk.
2015. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
70%

meghívnám ebédre,hogy mi is megismerhessük.

a hőbörgéssel és tiltással egyedül annyit érnénk el,hogy 1 év múlva az arcunkra csapja az ajtót és elköltözik (akár a pasijához akitől oly bőszen tiltottuk)


de persze ha megismerem utána eldől majd pár találkozás után,hogy milyen is. ha 28 évesen még mindig otthon él,vagy nem tanul,nem dolgozik,akkor nem örülnék.

de ha korához képest élne ,dolgozna,saját élete lenne akkor jobb lenne róla a véleményem.


az ilyen kapcsolatokban sokszor az szokott lenni a buktató,amikor a férfi 1-2 év múlva már babát szeretne,meg házasodni(jogosan)

a lány meg még iskolába is jár stb..nincs rá felkészülve. de ez már a lányom gondja lenne, én próbálom őket támogatni ésszerű határokon belül, nem tiltva nevelünk.

2015. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!