Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, Apukák! Mit szólnátok...

Anyukák, Apukák! Mit szólnátok ha a 17 éves lányotok 28 éves férfivel járna?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 13:20
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
hogy de jó, hogy nekem nem lányom van.
2015. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
18%
mi a baj vele? 28 ev teljesen jo.. a mai fiatal fiuk annyira eretlenek komolytalanok eszuket se tudjak... ha normalis a srac akkor öruljetek neki mast ugysem tehetsz :P
2015. szept. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok szülő, de voltak ilyen kapcsolatok a környezetemben. Volt, amelyik teljesen jól működött, igaz, már nincsenek együtt, de a szakítás nem a korkülönbség miatt következett be. És volt olyan is, ahol a csajt brutálisan kihasználták.


Én először is elbeszélgetnék a lányommal, hogy bizony nem egy olyan idősebb srác, férfi van, aki a tiniket kb. ürítőedénynek használja, és legyen nagyon óvatos, és ne feltétlen élje bele magát az első napokban, hetekben, és ne azonnal adja oda magát neki, ha komolyan gondolja a kapcsolatot (és persze ne menjen bele olyan kapcsolatba, ahol a másik nem egyedülálló, még akkor sem, ha számára csak szexkapcsolat). Plusz azért megkérném, hogy mutassa be, elbeszélgetnék a sráccal. Több szem többet lát, ugye, meg hát azért szülőként több tapasztalatom lenne emberismeretben, mint a lányomnak.

2015. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
Gumiovszert neki oszt had szoljon!
2015. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam, mikor járni kezdtem egy 25 éves sráccal. mikor egy hónap után emlegetni kezdte a házasságot, és a gyerekvállalást, bennem meghűlt a vér. érettségire készültem, azt sem tudtam, hogy felvesznek-e fősulira vagy sem, családra pedig végképp nem tudtam gondolni. fél év után úgy döntöttem, hogy jobb lesz inkább külön, mert bőven nem álltam arra készen, amit ő tervezett. 28/N
2015. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
35-ös vagyok. szeretném még hozzáfűzni, hogy sok fiú direkt a fiatalabb csajokat szédíti, mert a saját korosztálya szóba sem áll vele. láttam pár ilyen esetet fősulin, hidd el nem soknak lett jó vége. én a helyedben rendesen átgondolnám a dolgot, mielőtt bármi komolyba kezdenék.
2015. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:

hát nehéz eset lenne!

kérdezd meg kilenc év múlva!

Akor lesz anniy az enyém.

mindenesetre amíg tisztességesen bánik vele nem szólnék bele.

ha meg látnám hogy csak szórakozik vele akkor..... nos vannak rosszabb dolgok is mint az élve eltemetés. pl ha valakinek tüzet raknak a hasában!

2015. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Gazdás válasza:
0%
Én 19 éves lány vagyok. 17 voltam, amikor megismertem a Páromat, aki akkor 40 éves volt. Ráadásul nagyon sok rossz hír kering róla a mai napig. A neten is vannak hírek róla. Ült is pár évet. Hát apám nagyon ki volt akadva. Mikor kiderült mind a ketten sírtunk. Azt mondta lelövi és hogy csak azért van velem, hogy kihasználjon. Szó sem lehetett az egészről. Nem is próbáltam meggyőzni őket. Eltelt több, mint egy év és találkoztak alatta egy párszor óhatatlanul, mert a helyen ahol dolgoztam mindig látogattak. Ma már, hogy látják, hogy nem is olyan szörnyű, mint amilyennek hitték már nincs baj, sőt heti kétszer megyünk is hozzájuk beszélgetni. Bár attól függetlenül még mindig nem támogatnak minket. De legalább valamennyire elfogadták és ez megkönnyebbülés :)
2015. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nem a korkülönbség miatt volt, utolsó.
2015. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
50%

Én 30 éves leszek és a barátnőm meg 17 lesz most júliusban.

A kapcsolatunk - de ezt párszor már leírtam itt-ott gyakorin, másfél éve kezdődött és egy éve leszünk most május 31.-én együtt.

Eddig hozzá teszem csak csók volt, a pettinget is most kezdtük alig két hete (igaz ő szűz volt addig, de már tovább nem bírta, hiába egyeztünk meg, hogy 18. szülinapjáig szeretne érintetlen maradni - hát nem sikerült), így nem szexkapcsolat a miénk, hanem párkapcsolat.

Szeretjük, tiszteljük egymást.


És itt megjegyzem, nekem se kocsim, se jogsim, se motorom, se lakásom (egyedül élek albérletben és a fizetésem is a fenntartásomra elég - így a párom elfogad szegényen is)

2016. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!