Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfogadja?

Mit tegyek hogy elfogadja?

Figyelt kérdés

Szóval van egy koreai barátom (pasim, csak ez olyan bunkón hangzik :D) és apa nem akarja elfogadni, nem nyugszik bele, hogy más nemzetiségű vagy én nem tudom. Anya egész jól megvan vele és a tesóm is. Apum mindig próbál valamit felhozni, hogy rosszul érezze magát nálunk, de anya mindig rászól. Amikor nincs itt anya mindig mondja apának, hogy "hagyjad már, olyan szépen tud nézni a szép szemeivel" :D Nem tudom mi baja van vele, nem bántotta meg.

16/L


2010. ápr. 7. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Biztos olyan fiút szeretne apukád melléd, akinek ki is tudja mondani a nevét. Na mondjuk ki..rasszista.
2010. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 toteszke ***** válasza:
100%
Lehet, marhaságot mondok, de ki lehetne próbálni, ha a barátod főzne valami jó kis kínai kaját. Hátha megenyhülne apud egy kicsit.
2010. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
42%
üdv. szerintem dobd a lényt és szerezz egy barátot magadnak!apukádnak sem kell legalább szégyenkeznie a haverok elött!!
2010. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak idő kérdése. Addig viszont el kell fogadnod harag nélkül, hogy apukádnak ez egy nehéz lecke. Legyetek türelmesek, kedvesek, és az idő meghozza, amit akar. Az is lehet, hogy szétmentek, mire apukád megbékél.
2010. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én apám lenne,akkor ki is kötözne...bár én kértem még tizenévesen,hogy ha bármi olyan pasit hazaviszek,aki nem szép hófehér magyar,akkor kössön ki,ne engedjen,majd megjön az eszem...
2010. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már 1 és fél éve együtt vagyunk. Még mindig nem törődött volna bele?
2010. ápr. 8. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!