Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A költözés a megoldás?

A költözés a megoldás?

Figyelt kérdés
Szüleimmel élek, a tesómmal egy szobában vagyunk. Ő még sulizik, én dolgozok. Sokszor nem tudok elaludni mert zaj van, reggel pedig nagyon korán kelek. A többiek is teszik a dolgukat zajonganak.. Értem, hogy nem alkalmazkodhatunk annyira egymáshoz, az sem lenne fair, ha miattam kell mindig csendben lenni. De igy kialvatlan vagyok, nehezebben veszek a nehézségeket is munkán, privát életben. Hamarosan költözöm de addig nem tudom mi tévő legyek mert sajnos könnyen ideges leszek. Kikapcsolódásom nem sok van.
2016. ápr. 27. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Füldugó addig a megoldás.
2016. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem probaltam nehogy ne halljam ez ébresztőt.
2016. ápr. 27. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor fekszetek este, hogy más még zajong, te meg már aludnál?
2016. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én max 10-kor, többiek úgy 11-ig. 4:30-kor kelek.
2016. ápr. 27. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a másik szobában lévő zaj is zavar, akkor igen, a költözés a megoldás. Ha az nem, akkor kérd meg a tesód, hogy miután te már aludnál, kint intézze a dolgait, ne a szobában.

Emellett segíthet még a kora esti sport is - én legalábbis ha edzem munka után, szinte bezuhanok az ágyba, és alszom, mint a bunda :D

2016. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A füldugótól simán hallod az ébresztőt, úgy tervezték őket, hogy a magasabb frekvenciákat átengedjék pl. babasírás, telefon.

Ha egy elég idegesítő, csilingelő ébresztőhangot állítasz be, és jó közel rakod magadhoz a telefont, minden gond nélkül felébredsz rá.

Azért teszteld előtte :))

2016. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Füldugó. Az ébresztőt, csengőt simán meghallod. Nagyon szépen tompítja az általános zajt. A párom elég durván horkol, és persze filmre kell elaludni. Én este, fáradtan, nyugiban, simán hallom a tv-t ha 4-es hangerőn van, de ő nem, és neki a normál (nappali filmezős) hangerő kell, ami 12 körül van. Gondolhatod.. A füldugótól szinte semmit nem hallottam a tv-ből, sem a párom horkolásából.

Soha nem aludtam el, az ébresztőt mindig meghallottam.

2016. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!