Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lányos apuka lánya...

A legtöbb lányos apuka lánya miért nem tudja elviselni apu új párját?

Figyelt kérdés
Ami esetünkben nincs szó arról,hogy az anyja miatt, mert az anyát is utálja a lány. Soha nem adtam okot arra,hogy utáljon mégis teljes szívéből utál ! 25 -éves a lány és 10-éve vagyok az apjával . Az apja se érti a reakcióját .
2016. ápr. 26. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

A probléma szempontjából fontos kérdés, hogy te hány éves vagy?


Általában minél kisebb a korkülönbség az új pár és a lány között, illetve minél nagyobb az apuka és új párja között a korkülönbség, annál durvább a rivalizálás, mert kvázi nem új pár (anya), hanem egy új "lány" (testvér) érkezett a családba.

2016. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem elfogadja az új feleségem a lányom. (47F)

Bár az anyja folyamatosan hergeli ellene és ellenem is, de ő nem vak, látja, hogy nálunk nyugalom van és mindenki szereti őt, a feleségem meg nem akar az anyja helyett anyja lenni.

2016. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!