Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lányos apuka lánya...

A legtöbb lányos apuka lánya miért nem tudja elviselni apu új párját?

Figyelt kérdés
Ami esetünkben nincs szó arról,hogy az anyja miatt, mert az anyát is utálja a lány. Soha nem adtam okot arra,hogy utáljon mégis teljes szívéből utál ! 25 -éves a lány és 10-éve vagyok az apjával . Az apja se érti a reakcióját .
2016. ápr. 26. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg úgy érzi, hogy miattad kevesebb figyelmet szentel neki az apja. Féltékeny. Elvált szülők gyermeke sajnos a legtöbb esetben mindig sérül, megreked egy gyermeki szinten és csak abból a szemszögből tud a válásra nézni. Tudni, hogy az anyját miért utálja? Téged miért utál?
2016. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az anyja alkoholista lett . Szerintem engem meg tényleg azért utál mert féltékeny . De miért kell féltékenykedni, hiszen már ő is felnőtt és tudnia kellene,hogy az embernek kell a partner hiszen neki is a pasija.
2016. ápr. 26. 14:04
 3/12 A kérdező kommentje:
*hiszen neki is van pasija
2016. ápr. 26. 14:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Hasonló cipőben jar a mi családunk, mint a tied:'). Csak a szereposztas mas. En vagyok a gyerek 15 eves vagyok, anyam úgyszintén alkoholista lett, jelenleg apuval elek. Neki is van barátnője ( sot a barinonek meg gyereke is) lassan egy eve.

Egyáltalán nem vagyok a baratnojere feltekeny, mert nincs miert. Bar miutan bemutatta a baratnot, en is fujtam ra egy picit, de mostanra ez elmúlt. Nem mondanam azt hogy legjobb baratnok leszunk, es o lesz a potanyam, de elviseljuk egymast.

Szerintem a lanynak nem valna karara az hogy ha egy pszichologussal elbeszelgetne.

Ui: bocsi hogy letegeztelek, igy egyszerubb volt megfogalmazni:)

2016. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez igy szokott lenni, amugy nem csak a lanyokkal, a fiuk is hasonloan ereznek anyuka uj pasija irant.


Tobbnyire akkor mergesedik el a dolog, ha a masik szulo azt ulteti el a fejebe, hogy a "harmadik" miatt mentek szet.

2016. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
18%
Igen lehet hogy felnött de az ilyen nök miatt mint te érzi azt hogy ö kevesebbet ér mert vele nem fogalakozik az apha mással meg igen pl veled és szerintem igaza van a lányak amiért utál téged mert neked is mondanod kéne néha az apjának hogy azért foglakozon a. lányával és neked most nincs okod emiatt háborogni
2016. ápr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert nehéz elviselni ha egy idegen ember bejön az életetekbe, és alkalmazkodni kell hozzá, és olyan közelségben élni vele ami kellemetlen egy idegennel aki neki nem családtag. Ez még rosszabb ha az illető zárkózott, introvertált.
2016. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és ha az új nő megpróbál még szülősködni meg parancsolgatni a gyereknek, akkor lesz a legrosszabb. Egyszerűen egy olyan szerepbe akarják belekényszeríteni, ami ellen minden porcikája ellenkezik, mert semmi köze az új emberhez.
2016. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Tehát ha jól értem valahol a kamaszkor kezdetén váltak el a szülők (mert meghagyom azt a lehetőséget, hogy nem te robbantottad szét a házasságot hanem csak utána kerültél képbe). Vagyis 15 éves volt, amikor jöttél te és az imádott apa ahelyett, hogy a pici lányával foglalkozott volna az új nőt, téged ugrált körbe. Egy elrontott kamaszkor bizony az egész életre kihathat. Tök mindegy, hogy azóta eltelt 10 év és már felnőtt a lány.


Én is szörnyen apás voltam, csak nekem nem elváltak a szüleim, hanem rákos lett apu és meghalt... nos kamaszkor közepén, így a betegsége előtti 1-2 évben szinte nonstop veszekedtünk. Azóta se tudtam megbocsátani magamnak, hogy elfecséreltem veszekedésre az időnket. Így meglett az apakomplexus. Eddig minden pasim idősebb volt tőlem (szerencsére még az egészségesebb verzió, max 7-8 év) és mindig szakítás környékén jöttem rá, hogy úristen, apám kiköpött másai vagy külsőben, vagy személyiségben vagy már volt mindkettő...


Tehát én arra tudnék tippelni, hogy amikor nektek kezdődött a kapcsolatotok a lányt az apja elhanyagolta és ezt azóta se tudta megbocsátani, de az apja helyett inkább téged bánt, mert egyszerűbb kivetíteni a haragját, a gyűlöletét.

2016. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6 -os válaszoló . Ki mondta,hogy nem foglalkozik a lányával, igenis foglalkozik vele elég sokat ami természetes,én pedig sosem anyáskodtam felette !
2016. ápr. 26. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!