Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ti nem vagytok így?

Miért van ez? Ti nem vagytok így?

Figyelt kérdés
Élettársi kapcsolatban vagyok 2éve.Jól megvagyunk,kisebb vitákkal.A probléma az h rettentően féltékeny vagyok!!!A párom felőli sógornőmnek az unokahuga közt és a párom közt régen volt vmi.Ez kb 4-5éve.Nem jöttek össze,csak kerülgették egymást.Amikor párom akarta őt,akkor a csaj nem.Amikor a csaj akarta akkor a vőlegényem nem.Az a helyzet h úgy tűnik hétvégén lesz egy programunk ahol az a csaj is ott lesz!Voltmár ilyen,akkor is feszült voltam,ingerült és sokat veszekedtünk amikor a közelbe volt!Nehezíti a helyzetet h úgy gondolom h páromnak még most is tetszik,úgymond az esete.Vélemény?Mit tegyek?Van okom,nincs okom?Mit csinálhatnék a féltékenység miatt?
2010. ápr. 6. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a parod teged valasztott es veled el, akkor nincs okod az aggodalomra.Meg volt a lehetosege es nem jott ossze azzal a lannyal.Azzal, hogy feltekeny vagy es hisztizel vale, inkabb kivaltod belole, hogy esetleg ismet megprobalkozzon.Szerintem probald meg legyozni a feltekenysegedet es meglatod, hogy jobb lesz mindenkinek.
2010. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csípd ki magad, hozd a formádat, légy könnyed, ne mutassál semmit, még akkor sem, ha szét akarsz durrani. Légy a párod oldalán amennyit csak lehet, mert ha elkezdesz duzzogni, féltékenykedni, akkor úgy lesz vele hiába szeretem ezt a nőt, akkor is ilyen velem. Tehát nincs veszekedés oké? De már előtte sem! Voltam hasonló szituációban, és így cselekedtem. Persze azt nem várhatod el, hogy nem is üdvözlik egymást, mert csak a rokonságban van, de neked abszolut nem kell édelegni vele.
2010. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az önbizalmaddal van gond, nem hiszed el magadról, hogy meg tudod tartani a párodat.
2010. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!Talán így van!De mivel javíthatok rajta?
2010. ápr. 6. 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy csinos és nagyon HATÁROZOTT, ha a csaj a közelben van. Még ha nem is vagy az, viselkedj úgy, mintha az lennél!!! Ne csüngj a párodon, hidd el, ha határozott leszel, kedves és mosolygós, akkor ő fog csüngeni rajtad! Nem szabad a csajnak azt látni, hogy féltékeny vagy, mert az csak igazolás lenne neki, hogy a párodnak tetszik. Sok sikert!
2010. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj ebből problémát! Hiszen nem történt semmi! Az, hogy a párodnak tetszik külsőleg egy másik lány, még nem ok a féltékenységre. Tudod.....vakságot nem fogad az ember fia, lánya. Nem lehet, hogy mindamellett, hogy kevés az önbizalmad, a párod rátesz azzal egy lapáttal, hogy nem törődik veled úgy, ahogy Te szeretnéd? Mert én a volt férjem mellett még arra is féltékeny voltam (vagyis csak magamban esett rosszul), ha ránézett egy másik nőre. Ezt arra tudtam visszavezetni, hogy nem törődött velem, nem éreztette velem igazán, hogy nő vagyok és ez szép lassan elvette az önbizalmamat. A második férjem szinte mindig érezteti velem, hogy fontos vagyok Neki, hogy mennyire kíván és nem is vagyok féltékeny!
2010. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
érzem h fontos vagyok neki.akkor nem lakna velem,és el sem jegyzett volna.a hiba bennem van.nem felelek meg magamnak,és mindig azon jár az agyam h nem tetszem neki úgy ahogy kellene,nem felelek meg neki úgy mint ahogy kellene.alegfurcsább az ahogy írtam-nem ad rá okot h ne lennék jó neki.és igen betegesen is de nekem is rosszul esik ha megnéz egy másik nőt...
2010. ápr. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!