Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szül a sok 20 éves...

Miért szül a sok 20 éves gyereket?

Figyelt kérdés
A környezetemben levő 20-21 éves lányok között rengeteget ismerek, akik most szülnek. De a legtöbb egy érettségit ha letett, talán dolgozni sem dolgoztak még, van egy 1-2 éves párkapcsolatuk egy hasonló korú pasival, és a legnagyobb része otthon lakik szülővel. Ti is észrevettétek mennyi ilyen van? Vagy csak az én környezetemben? Mire jó ez? És általában normális, rendezett családokban látom ezt, nem csak egy x rétegben.
2016. ápr. 5. 11:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
4%
Bocs, előző előtti, közben írt más is:D
2016. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
50%

28-as: ez nem olyan biztos. Gondolj bele, ha 3milláért vettek házat, akkor nyilván valahol Mucsaröcsögén élnek, és falun sokkal olcsóbb ám az élet. :)

Egyébként meg a kérdés nyilván nem az ilyen csodafiatalokra vonatkozott, akiknek 18 évesen már saját házuk van saját erőből, 20 évesen vezető állásban dolgoznak, meg ilyenek... xD

Kedves 22 éves, nem sértésnek szántam (tényleg nem), de azért ne tegyünk már úgy, mintha ez lenne az általános...

2016. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
64%

El vagyok tájolva, amikor hivatalosan 2014-ben (azóta nyilván emelkedett) a létminimum 2 felnőttre és 1 gyerekre 210.000 ft? :)


Ne röhögtessetek már, 200.000 ft-nak a fele elmegy ételre ha nem száraz kenyeret esztek vízzel, hogy a búbánatba lehetne abból ingatlant venni,rezsit fizetni, gyereket nevelni?


Kész vicc ez az itteni mentalitás. Még kb. Romániában is viccnek is szar lenne 200.000 ft, nemhogy itt...

2016. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
36%

Hát ez a 200.000 ft remélem én is, hogy csak vicc akart lenni, mert ennyiből maximum éhenhalni lehet.


De írták már páran, 20 évesen csak a buta, primitív, felelőtlen, dolgozni-tanulni lusta emberek vállalnak gyereket. Mert nincsenek tisztában azzal, hogy 200.000 ftból csoda, ha pelenkára telik.

2016. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

érdekes itt minden 20évesenek fix meló, férj, saját ház :D

én meg azt látom, hogy otthon élnek a gyerekszobában vagy anyóssal.

2016. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
90%
Mert ide mindenki azt ír amit akar, meg azt írja le valós tényként, amiről csak álmodozik.
2016. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
27%

#35 tudod nem mindenkinek az a célja, hogy 28 éves koráig egyetemre járjon (vagy még azt sem) és otthon lakjon anyunál. 11 éves korom óta mindent megtettem amit lehetett, hogy hamar elköltözhessek és családot alapíthassak. A saját ház meg: én személyszerint örököltem, de lehet elkényeztetett p*csázni, aki készen kap mindent, tényleg, én is örültem mikor a fél családom eltávozott...

Nyilván nem ez az általános, de nem egy barátnőm él már jó ideje a szülőktől külön, akár sajátban, akár albiban.

Hálistennek egyetlen olyan ismerősöm sincs, aki 20 évesen anyu nyakára vállalna babát.

2016. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
84%

nem kell nekem ugrani, én csak leírtam amit én látok:

vagy kifogtak egy gazdag, legalább +10-15évvel idősebb férjet

vagy otthon laknak anyucival férjjel meg 1-2 punyával.

2016. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindig úgy történnek a dolgok, ahogy azt az ember eltervezi. Lehet, hogy nem gondolja, hogy szülés után az apuka le fog lépni, hogy a munkahelyéről kirúgják, stb. Mindig a jót reméljük, és nem az alapján döntünk, hogy valami mennyire sülhet el rosszul. Ez a naivitás, nem feltétlenül a korral jár. Ma Magyarországon minden második házasság válással végződik.
2016. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
81%
az a baj hogy itt mindenki hitel nelkul akar lakashoz jutni ami meg kulfoldon sem megy. akik akar annak itt is kolcsont kell felvenni igaz hogy itt sokkal jobbak a feltetelek es nem kelle kezes meg ilyesmi. De hitel nelkul Mo on nehez lakast venni, akkor meg kell elegedni azzal hogy berel valaki nem katasztrofa az sem. ez csak egy magyar idiotasag hogy mindenkinek muszaj sajat hazban lakni.
2016. ápr. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!