Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki magáról nem tesz ki képet az iwiw-re, de a gyerekeiről legalább 20-at?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 13:37
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Egy átlagember teljesen hétköznapi fotója nem szokott a puruttyán landolni. Ahhoz azért szükség van némi stikkre :D
2010. ápr. 4. 14:36
 22/29 anonim ***** válasza:
55%

Hát aki olyan képeket tesz fel magáról,amik a puruttyán is vannak,az meg is érdemli,ha kikerül,és röhönek rajta.

Egyébként pedig ha már valaki közösségi portálon szerepel,ami azért van hogy ismerősöket keressünk,találjunk,legalább 1 képet illene kirakni,hisz anélkül,vagy a tüdéri babuci képe alapján hogy is lehetne valakit megismerni.

Aki meg midenáron ki akarja tenni a gyereke összes képét,az értelmesebbje külön mappába teszi ezeket,és akit érdekel,megnézi.

2010. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretné magát mutogatni.

Büszke a gyerekeire.

Szép gyerekei vannak (szebbek mint ő)


Én pl: a keresztgyerekemről és az unokahúgomról tettem fel képeket, de van rólam is. Eleinte nem raktam fel képet magamról, de az meg valahogy igénytelenül nézett ki.

2010. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Rosszat kéne gondolni róla? Valószínűleg számára a gyerekei a legfontosabbak, ezért van kint olyan sok kép róluk. Szerintem ez még mindig jobb, mint amikor v.ki a műkörméről tesz fel 5 milliárd képet - kicsit lehet csak sekélyes az élete.
2010. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy olyan a foglalkozása, hogy nem akarja, hogy mindenki felismerje az utcán.

A gyerekei viszont felkerülhetnek az iwiw-re anélkül, hogy ebből probléma lenne.

2010. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Azt tesz fel,és olyan mennyiségben,amit és amennyit ő akar.Egyéni szuverén joga.Akinek nem tetszik,nem nézi végig a képeit.
2010. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
72%
Unom az ilyeneket. Nem az iwiw-en kell élni az életed. Ha valaki kiváncsi a gyerekre menjen el hozzájuk, vagy küldjön neki mailbe képet... Ellenben amikor egy percre felmegyek akkor folyton azt kell bámulnom a hülye hírfolyamon hogy már megint ki rakott fel a gyerekéről 100 egyforma, rosszul fényképezett képet amin ráadásul nincs is épp a toppon az illető gyerek (pl ki kiváncsi rá hogy milyen meztelenül, vagy miután hányt vagy épp pelenkázzák?)
2010. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%

Mint jómagam?

Én spec. utálom, ha fotóznak. Egyszerűen gyűlölöm, kevéssé vagyok fotogén, hülyén áll a hajam, szörnyű az orrom, ronda kövér vagyok a fényképeken, jobb, ha nem látják mások.

A gyerekek viszont gyönyörűek, ők igen jól sikerültek és kis mázlisták, hogy csak az egyik örökölte az orromat, a másik kettő csak a szememet, az meg nagyszerűen mutat a kis arcukban. Nagyon szívesen dicsekszem velük, és ők a legfontosabbak nekem.

2010. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
En is szoktam Iwiwre posztolni, de mar nem nezi senki:(
2023. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!