Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki magáról nem tesz ki képet az iwiw-re, de a gyerekeiről legalább 20-at?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 13:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon szereti a gyerekeit, és ők neki a legfontosabbak.
2010. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van vele, hogy aki ismeri, az kép nélkül is ismeri.:)

A gyerekeire meg gondolom büszke, és szereti őket.

2010. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

ha már van gyereked,akkor ők az elsők...

ha meg szépek is ráadásul,akkor miért ne lehetne megmutatni? főleg hogy rokonok,ismerősök másképp nem is látnák őket esetleg...

2010. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez az ő dolga hogy mit rak fel és mit, nem 1 kép is lehet a gyerekeről, azért.
2010. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

Hát én meg rosszul vagyok tőle,ha valakinél 30 gyerek képet látok csak,ebből 20 ugyanolyan.Én biztosan nem fogok a gyerekemről 100 képet felpakolni,annyira gáz szerintem,elég 2-3 kép is a gyerekről,minek 100??

Egyébként sem tartom követendőnek hogy sokan felpakolják iwiwre életük minden pillanatát.

Ezt olyan gáznak tartom.

Senkinek semmi köze hozzá,hogy milyen a gyerekem mikor fürdik,mikor eszik,mikor alszik,csak sokan azt hiszik attól hogy nekik mindenük a gyerekük,akkor már mindenki elalél tőlük.Hát én egyáltalán nem.

2010. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Azt, hogyha tényleg csak a gyerekeiről tesz ki képet, nem pártolom, de azért nem is nézem le ezért...

Ha nekem végre lesz gyerekem, biztosan töltögetek majd föl képet Róla, de a profilképem nem a Baba lesz, hanem esetleg velem együtt a Baba...


Aztán lehet, hogy a többi képen csak Ő lesz, de azért 1 képet biztos hagynék magamról, hogy megismerjenek a régi osztálytársak, munkatársak, akik esetleg nem ismerik az újszülött gyereket és ebből nem tudnak beazonosítani...

2010. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
Kedves utolsó vegyél be egy szem xanaxszot,kicsit túl pörgetted magad.A kérdezőnek meg annyit mondanék hogy én azt szégyellném ha ilyen kérdéseket tennék fel mint te.Figyelj már ennek a kérdésnek mi értelme van?De komolyan neked ennyire szánalmas a lelkivilágod és ennyire rövid az agyad hogy csak idáig tud gondolkodni hogy ki mennyi képet tesz fel az iwiw-re,hát komolyan mondom ez nem lehet igaz.Hány éves vagy te?
2010. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek a magánügye, mit tesz ki az iwiwre.
2010. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
Bocs a 13.48-as válaszolónak ajánlom a xanaxot.
2010. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted akinek nincs képe az iwiw-en arról egy másik embernek van véleménye?Te nagyon hülye vagy.Hát mi lenne a véleménye?A nagy büdös semmi.
2010. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!