Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim a...

Túl nagyok az elvárásaim a párommal szemben? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Állandóan megkapom,hogy csak dumálok, és a hülyeségeket mondom neki,és állandóan piszkálom, merthogy mindig megkérem arra,hogy pl.

- WC után mosson kezet.

- ha hazajön a melóból, (szerelős munka) vetkőzzön le, mielőtt leül az ágyra.

- ne adjon a gyereknek (1 éves) szénsavas innivalót,és egyéb,nem 1 évesnek való enni/innivalót.

- húzzon papucsot.

- a koszos ruháit ne a szoba közepére hányja le,hanem tegye bele a szennyesbe.

- az íróasztalán , ahol a szgépe van, dobja ki a szemetet.

- fürödjön minden nap.

- egy kis szabadidőt töltsön velem és a gyerekkel, abszolút el vagyunk hanyagolva. Nem is foglalkozik velünk,mindig dolgozik.



Tényleg nagyok az elvárásaim?? Szerintem ezek alap dolgok.


2010. ápr. 3. 15:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgai megvoltak már a kapcsolatotok elején is?

Ne haragudj meg,de én "össze sem bútoroztam" volna vele,ha tudom róla,hogy ilyen.

Szerintem valami komoly dolognak kell történnie,hogy ezeken a berögzült szokásain változtasson.

Próbáld meg,hogy egyszer nem pakolsz el helyette,nem fekszel mellé,ha nem fürdött,stb.Ezt persze könnyű mondani,de hátha Neked beválik ez a módszer.

2010. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen ember ...
2010. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Engem az érdekel, hogy ezeket már tudtad korábban is? Vannak pontok, amik az én páromra is igazak-hogy szemetes az asztala, és eldobálja a ruháit, de legalább az alapvető higiénia megvan!

Szerintem sem megoldás, hogy papagáj módra ismételgeted neki a hibáit. Inkább próbáld elmagyarázni, hogy itt ez a kisgyerek, példát kell neki mutatni, és te azt szeretnéd, viselkedjen felnőtt módjára! És ne úgy mint egy kiskamasz...

Nálunk is probléma volt az elhanyagolás-neki álltam magamnak meg a babának programokat szervezni, és mindig elmeséltem neki. Egyre kíváncsibb, és dühösebb lett, hogy ebből ki van hagyva, ill. hogy másokkal találkozom, nem otthon ülök, mindig kéznél. Egy idő után csatlakozott ő is, amikor tehette.

2010. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudtam ezeket,mielőtt összeköltöztünk, akkor olyan pedáns volt mindenben.
2010. ápr. 3. 16:14
 15/17 anonim ***** válasza:

akkor nagy baj van,mert "direkt"csinálja.

Jobban mondva nem szándékosan,de ezzel demonstrálja,hogy valami nem tetszik neki.

Ez leírva igen hülyén hangzik,de remélem megérted,mit is jelent.

2010. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hat azért ezek a legalapvetőbbek:D nálunk sokszor a párom hivja fel a figyelmet a higieniára...pedig én is odafigyelek dolgokra. El se tudnám képzelni ha nem igy működne nálunk...nekem ennél maceránsabb "alap" elvárásaim vannak:D még azt is eltudja viselni
2010. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
55%

FÜRÖDJÖN MINDENNAP??????? bocs, de most kicsit kiakadtam... van olyan ember aki nem fürdik mindennap?

én és a párom naponta 2x fürdünk, reggel és este, sőt nyáron 3x is ha nagy meleg van...

ekkora egy igénytelen embert úristen...

koszosan büdösen munka után nem hajlandó fürdeni??

wc használat után mosson kezet?!?!?! ez most komoly???

fogat szokott mosni?!?!?!!!!!!!!!!!!???????

gratulálni tudok csak neki!!!!!!!!!!

2010. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!