Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagyok az elvárásaim a...

Túl nagyok az elvárásaim a párommal szemben? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Állandóan megkapom,hogy csak dumálok, és a hülyeségeket mondom neki,és állandóan piszkálom, merthogy mindig megkérem arra,hogy pl.

- WC után mosson kezet.

- ha hazajön a melóból, (szerelős munka) vetkőzzön le, mielőtt leül az ágyra.

- ne adjon a gyereknek (1 éves) szénsavas innivalót,és egyéb,nem 1 évesnek való enni/innivalót.

- húzzon papucsot.

- a koszos ruháit ne a szoba közepére hányja le,hanem tegye bele a szennyesbe.

- az íróasztalán , ahol a szgépe van, dobja ki a szemetet.

- fürödjön minden nap.

- egy kis szabadidőt töltsön velem és a gyerekkel, abszolút el vagyunk hanyagolva. Nem is foglalkozik velünk,mindig dolgozik.



Tényleg nagyok az elvárásaim?? Szerintem ezek alap dolgok.


2010. ápr. 3. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nem nagy elvárások,sztem ezek alap dolgok,szerencsére páromnak ezeket sosem kellett mondani

(najó,fürdeni van h kimarad 1-1 nap,de irodai melo légkondival,meg sem izzad)

2010. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek veled. Nem nagy dolgokat kérsz tőle, főleg a gyerekre vonatkozó dolgokat, hogy ne adjon neki olyat, ami még nem való a gyereknek. Az is lehet a dologban, hogy a gyerek eljövetelével kicsit elmúlt a romantika a kapcsolatból. Most még időben vagy. Próbálj meg magadon segíteni. Szépen csípd ki magad (tudom, gyerek mellett nehéz, meg pont akkor kezd rá, mikor kezdetek belemelegedni...) várd haza valami különleges, új recepttel, amit tudsz, hogy biztos szeretne. Csinálj neki egy férfi napot, vidd ágyba a kávét, és mellé finom csókkal ébrezd, mond el neki, hogy mennyire szereted. Szerintem beválik. Csinálj te magad egy romantikus napot:D

Drukkolok

2010. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bocs, kifelejtettem, hogy ezeket azért tedd, hogy lássa, hogy te törődsz vele, az igényeivel, és így majd maga fogja észrevenni, hogy neki is kéne egy kicsit lendíteni.
2010. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolgok.
2010. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezet foghatunk!Ezek az alap dolgok;))))
2010. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Férfi vagyok. Ha szólsz ezekért a dolgokért, csak azért sem változtat rajtuk!

Én is ilyen vagyok. Ez amolyan harc, hogy ne sértsetek meg minket a szabadságunkban! Tudom, hogy nagyon hülyén hangzik, de ennek ez a pszichológiája.

2010. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hàt nem tudom.szerintem az elég gàz,ha egy felnott embernek kulon szolni kell azert,h minimàlis,alap higiéniàval rendelkezzen!! nem furdik,nem mos kezet szaràs utàn???? pfffff igénytelenség netovàbbja!! meg retkes szereloruhàba leulni a tiszta àgyra?? a szulei ezekre nem tanitottàk meg?? ezeket nem neked kéne felnott koràban megtanitani...
2010. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ,ezek alap dolgok,ezeket egy férfinak,szó nélkül is tudni kellene
2010. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "szabadság", hanem gyerekkori nevelés kérdése. Alapdolgok, amiről írsz, sorba olvastam és párhuzamosan a férjemre gondoltam. Ezeket mind megcsinálja, meg napi 1 fürdést tekinthetünk-e "kérésnek"?:) Nekem ez olyan "természetes" dolog.....Ezekhez igen is ragaszkodj! Úgy látszik két gyereked van, de a "nagyobbikat" még nehezebb nevelni :) vagy :( ?
2010. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ezek szerint nem bennem van a hiba, hogy ezeket mindig mondom neki,és alap dolgoknak gondolom.

kipróbáltam már hogy nem mondom,akkor se csinálja, sőt...


köszi az eddigi válaszokat!

2010. ápr. 3. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!