Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen barátok ezek?

Milyen barátok ezek?

Figyelt kérdés
Van 2 olyan barátom amiket nagyon szeretek, egyiküket 6 a másikat majdnem 3 éve ismerem. Az utóbbi 1 évben gyakorlatilag teljesen kirekesztve érzem magam. Pl.: régebben szinte minden nap beszéltünk msn-en, és ha 1-2 napig nem tudtam leülni a géphez, felhívtak. Most meg van, hogy 3 hétig rám se kattintanak pedig a gép előtt ülnek csak rejtve vannak, vagy ki írják, hogy "nincs itt", "nem figyelek". Így én se tudok írni nekik, nem akarom zaklatni. Nemhogy nem is találkozunk, de egyáltalán nem szólnak hozzám. Pedig mindig kedves, rendes normális vagyok, sokat segítettem főleg az egyiknek, és ő ezt meg is jegyezte. De, mióta egyetemre jár és új barátai lettek, azóta alig mond valamit. Sokszor a tanulással takarózik. És mindenkit elém helyeznek, akik semmivel se jobbak tőlem, nem szebbek, semmi sincs bennük. Persze azt tudom, hogy vannak bizonyos okok, pl messzebb laknak, de eddig ez nem számított. Tudom, hogy sokkal több közös van bennünk, és ezt mintha nem látnák. Nem tudom van-e értelme foglalkoznom velük. Mondjam el nekik amit gondolok, próbáljam megbeszélni, vagy hagyjam inkább?
2010. ápr. 3. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket a fenébe, ezek nem barátok! Találsz te más barátokat magadnak. Nem is foglalkoznék velük, még szóra sem érdemesíteném őket.
2010. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért megkéne beszélned a velük, hátha ez javít a helyzeten, meg azért egy próbát mégis csak megér. Hajrá!!! :)
2010. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg velük
2010. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek a barátaid, nincs is szükséged ellenségekre, elég borsot törnek ők az orrod alá. Viccet félre téve, talán össze kellene hozni egy személyes találkát, és megbeszélni, hogy neked milyen gondolataid vannak. Aztán ha semmi nem változik, lépj tovább a barátságotokon.
2010. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg velük
2010. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe őket. Barátok jönnek-mennek. Sajna. Nekem is volt a legjobb barátom, akivel tüzön-vizen át mindenben kitartottunk, de összejött egy csajjal aki mellett leépült. Próbáltunk neki segíteni,(nem azzal, hogy elmarjuk a csaj mellől), de egyre inkább eldurvult a helyzet, mígnem 1,5 év küzdelem után ellopott a párom tárcájából 18.000- ftot. Felhívom, hogy hátha tudok vele beszélni, de azóta, hogy eltünt a pénz senkit nem keres. Néha tudni kell elengedni, pedig nagyon rossz érzés. Sajna nekem is hiányzik, de mit tehetek. ez van
2010. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ehhez csak ennyit tudok hozzáfűzni:

volt egy fiú, akivel nagyon jóban voltam, ő volt a legjobb barátom, minden nap órákat beszélgettünk msn-en, hétvégente együtt voltunk. aztán lett egy barátnője. azóta nem ír, nem válaszol és még csak nem is köszön. na ennyit erről. rájöttem h ez a kis ****** nem is barát volt :@

ha ők így bánnak veled, akkor ne legyél a talpnyalójuk, hagyd őket a francba, biztosan találsz érdekesebb embereket is, ahogy én is.

18/L

2010. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki írt.
2010. ápr. 3. 18:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos van,hogy el kell felejteni egy régi barátságot.

Barátnőmmel 6 éve elválaszthatatlanok voltunk..Aztán feltűnt egy új pasija... Szép lassan egy olyan nő vált belőle,akivel nem mertem elmenni se szórakozni,mert balhé volt rögtön,se akár a városba,mert a szemét kilopta bárkinek,stb... Én megpróbálam mindent az érdekében,de hiába. Válasszthatott,ez az élet vagy a régi.Ő így döntött,nekem fájó szívvel,de el kellett ezt fogadnom.Sajnos előfordul az ilyen

2010. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is ilyen problémám van. de én beszéltem vele hogy ez így nem jó. attól hogy még új barátai vannak nem kellene azokat elfelejteni akik kihúzták a kakikból! azt mondta hogy változni fog. persze nem változott , de aztán rájöttem hogy ha változni kell akkor ott már baj van. sajnálom hogy így alakultak a dolgok, de megpróbálok gondolni azokra akik igazán szeretnek.
2011. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!