Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van anyunak és ezek nem...

Igaza van anyunak és ezek nem barátok?

Figyelt kérdés

Tegnap mondta a legjobb barátnőm, hogy a héten nem engedi ki az anyukája..

Jó ez eddig oké, mindenkivel megesik hogy pl: büntetésben van vagy hasonló..

Viszont ma anyu mikor ment boltba, Ők is a boltba voltak, a legjobb barátnőm, és a másik legjobb barátnőm..

Folyamatosan arról beszél a "legjobb barátnőm" hogy minden barátságba hárman vannak.. Viszont itt nagyon látszik hogy engem ebből az egész barátosdiból kivonnak..

Ők jól érzik magukat nélkülem..

SŐT becsapnak.. Mert nekem azt mondták hogy büntetésben vannak.. Ezek szerint jól leráztak..

Anya azt mondja hogy kivülről is lehet látni hogy engem magasról lesz*rnak.. Viszont akkor mi értelme ennek a barátságnak?

Titkoloznak előttem, pedig nekem az egyik barátnőm mindig azt mondja hogy "veled jobban érzem magam"

Mikor meg megérkezünk a másik barátnőnkhöz, mennek az ilyen dumák "emlékszel amit mondtam tudod!"

Rákérdzek miről van szó? "semmi"

Aztán látom hogy mikor azt hiszik nem látom mutogatnak :-(


2011. júl. 5. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van anyudnak,nem barátok.:/
2011. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van anyukádnak. Ilyen emberekkel ne ossz meg bizalmas titkokat, ne bízz bennük, csak átvernek. Ha csak havernak tekinted őket, oké, de tudd, hogy ők nem igazi barátok.
2011. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te magad is tudod a választ,nem barátnő egyiksem és soha nem is voltak azok,ha ezt megteszik...keress normális barátokat...én azt mondom nem a mennyiség hanem a minőség számít,inkább legyen egy barátnőd,de az igaz legyen...
2011. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen,igaza van anyukádnak.Amugy meg ez butaság,hogy minden barátságban 3an vannak.
2011. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ne higgy el senkinek semmit, ezt kaptam apámtól"-Egy Omen dal-


Nézd! Az ilyenek gebedjenek meg, tudod?! Kár rájuk időt, bizalmat, főleg PÉNZT! fecsérelni! Keress normális barátokat..

2011. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezt felesleges tovább "erőltetni", ha nekik jobb nélküled... majd találsz normális barátokat.. és ezt nekik is megmondhatod...
2011. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még van 1 évem az álltalános iskolába, utánna úgy is lesznek remélem új barátaim..

Nagyon remélem hogy találok majd igaz barátot.. :-(

Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. júl. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!