Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen barátok ezek? Egyáltalá...

Milyen barátok ezek? Egyáltalán barátok ezek?

Figyelt kérdés

Ismerek embereket, akik a barátaimnak mondták magukat. Régebben voltak közös bulik, találkák, aztán egyszer csak hirtelen eltűntek ezek a személyek, pont akkor, amikor úgy éreztem, hogy a legnagyobb szükségem lett volna rájuk.

Én kerestem őket e-mailen, telefonon, sms-ben, de csak 1-2 helyről érkezett valami lekoptató szöveg. (volt olyan, aki nem tudta, hogy ki is vagyok, holott több, mint 11 éve ismerjük egymást és napi kapcsolatban álltunk) Feladtam, nem kerestem őket tovább. Aztán teltek az évek és ezek az emberek elkezdtek engem keresni, hogy ez meg az kéne nekik. De azóta ugyan-úgy semmi.

Nagy ritkán társalgunk, de nem érzem közéjük valónak magam. Általában összebalhézunk, ha elmondom a véleményem.

Mások is tapasztaltak már ilyet? S ha igen, akkor mit tettek? Csak én kaptam ilyen "barátokat" az élettől?


2011. júl. 8. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem csak te.Nekem sincs egy sem akit barátnak mondhatnék.Csak akkor voltam jó,ha kellett valami.Én meg eldöntöttem,hogy ilyen barátokbol nem kérek.Meg is mondtam akinek meg kellett,azóta sincs barátom akire én is számithatok.
2011. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
milyen lőszer kéne
2011. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

szia!

megnyugtatásként mondom..nem csak te kaptál ilyen "barátokat"az élettől.Én nekem is volt már hasonló szitu.Én az egyik bnőm telóján mikor néztem az smseket..csak néztem,h miket ír rólam-.-" persze ugy csináltam mintha nem tudnám..meg ilyeket csinált,h meghívott magához+2 lányt és engem direkt le se sz*rt-.-"...és még utána ő csodálkozik ha nem keresem a társaságát..szánalmas:@ Ja és még annyit,h most azzal a lánnyal van "bff"-be,akit mikor csak mi 2en voltunk nagyon jóban ő beszélt ki. KÉTSZINŰŰ-.-" de én csak nevetek rajtuk..ők tudják mit csinálnak xD szval azt mondom neked is..ezek nem érdemelnek meg téged..nagy ívben sz**d le őket sztem!! ;) jobbat érdemelsz!:);)

2011. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok, csak egyszerű emberek, akikkel alkalomadtán buliztál, és akik most csak kihasználnának. Nekem is ilyen "barátaim" voltak, de ebből sokat tanultam, és többet nem vernek át.
2011. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

@ 22:18

.300-as :)



Egyébként én nem tartom őket a barátaimnak. Már nem keresem egyiket sem. Sajnos így egyedül maradtam, nincs senkim.


Csak magamra számíthatok az élet minden területén.


De néha jó lenne, ha lenne egy olyan akinek elsírhatom bánatom vagy megoszthatom vele apró örömöm.

2011. júl. 8. 22:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a helyzet velem is, amelyeket leirtatok. Igy legalàbb nincs aki idegesit, ugyanakkor hiànyzik egy igazi baràt,akivel mindent meg lehetne beszélni.
2011. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

van ettől rosszabb is...

aki barátnak mondja magát, és váratlanul, még hátba is támad.

én is kaptam ilyeneket, de rájöttem, csak akkor vagyok jó, ha lelki szemetes kell.

a szemét, aki elárult, most már jönne törleszkedni, rinyál, hogy öngyilkos akar lenni... de az én segítségemet lesheti, nem fogom kirántani a sz@rból, mint régen, hogy aztán az ellenségemmel szövetkezzen, meg megalázzon, így viszonozza a segíségem.

azt javaslom azért, hogy ne add fel, mert mindezek mellett vannak igaz barátaim, és nem féltékenyek, hogy másokkal is találkozom, nem csak velük.

2011. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Látom mindenkinek hiányzanak az igaz jó barátok. Nekem is. Hálistennek nekem van egy. Egy fiú barátom... tudom furcsán hangzik. Na meg ott van a vőlegényem, aki egyben a legjobb barátom is. Vele mindent megbeszélhetek...
2011. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd őket a francba.

Én is az idén év elején megszakítottam egy barátságot. Igaz, csak pár éve tartott, de nagyon jól megértettük egymást. Csak aztán az a nő teljesen kifordult magából, csalódnom kellett benne. Bolondot akart csinálni belőlem / azért, mert ő az /és még ő volt felháborodva azon, hogy nekem ez nem tetszik és utána válogatott sértésekkel bombázott. Rájöttem, hogy barátságot a pénz is elronthatja, mert az volt az alapja az ügynek. / rámsózott egy használhatatlan telefont /Sajnos, ez más, korábbi barátságomnak is ártott / az egyiknek túl "spórolós" voltam, a másik egyszerűen meg akart lépni a pénzzel, amit kölcsönadtam.

2011. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

22:58-as vagyok.

Azzal folytatnám, hogy különben az élet totál kiszámíthatatlan. Egy nagyon régi barátnőmmel kb. két éve szakadt meg a kapcsolatom, egyszerűen és érthetetlen okokból kisétált az életemből. Idén tavasszal felhívtam, gondoltam, egy próbát megér, mit veszíthetek. Max. rám vágja a telefont.És, kibékültünk, igaz, nem is voltunk haragban. Kiderült, hogy a xarkeverő mamája állt a háttérben...úgyhogy ugyanolyan jóban vagyunk, mint rég.:-

Egyébként, Kérdező, ha gondolod, írj privit...

2011. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!