Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen barátok ezek? Egyáltalá...

Milyen barátok ezek? Egyáltalán barátok ezek?

Figyelt kérdés

Ismerek embereket, akik a barátaimnak mondták magukat. Régebben voltak közös bulik, találkák, aztán egyszer csak hirtelen eltűntek ezek a személyek, pont akkor, amikor úgy éreztem, hogy a legnagyobb szükségem lett volna rájuk.

Én kerestem őket e-mailen, telefonon, sms-ben, de csak 1-2 helyről érkezett valami lekoptató szöveg. (volt olyan, aki nem tudta, hogy ki is vagyok, holott több, mint 11 éve ismerjük egymást és napi kapcsolatban álltunk) Feladtam, nem kerestem őket tovább. Aztán teltek az évek és ezek az emberek elkezdtek engem keresni, hogy ez meg az kéne nekik. De azóta ugyan-úgy semmi.

Nagy ritkán társalgunk, de nem érzem közéjük valónak magam. Általában összebalhézunk, ha elmondom a véleményem.

Mások is tapasztaltak már ilyet? S ha igen, akkor mit tettek? Csak én kaptam ilyen "barátokat" az élettől?


2011. júl. 8. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ezek nem barátok. aki így viselkedik velem, azzal nem állok szóba. valami gond lehet az emberismereteddel, ha eddig csak ilyeneket fogtál ki...


persze, nekem is voltak átbaxós emberek az életemben, de akit barátnak nevezek, az meg sem próbál velem így viselkedni.

2011. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nono, még érhet kellemetlen meglepetés...
2011. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

@ 23:06 Nem tudok privit írni, nincs engedélyezve.


@23:17 Nem én tartottam őket a barátaimnak. Ők mondogatták ezt, hogy mekkora barátok vagyunk. Persze, amikor kell valami (segítség). Ma már nem tartom velük a kapcsolatot (vagy éppen éreztetem, hogy nem kívánatos személyek).

2011. júl. 9. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!