Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiús mamák vagy alányos...

A fiús mamák vagy alányos mamák tudnak néha elviselhetetlenebbek lenni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen tapasztalataik vannak. Barátom anyukája úgy néz a fiacskájára (aki mindjárt 18.), mintha 12-13 lenne. Félti,óvja, sok mindent nem enged, beleszól a kapcsolatunkba. És én próbálom szeretni, de így annyira nehéz... :(


Van vaakinek valami hasonló tapasztalata? Mi az ami segít? Mert amúgy szeret engem és tud kedves is lenni, de néha mindent összezavar, hogy mikor hogyan találkozzunk, és hogy aludhat- e nálunk. Apja otthoagyta őket, anyukája egyedül neveli, a barátom nem tud még független lenni, íyg be kell tartania a mama hülyeségeit, ha nem tudja kiharcolni az akaratát. Kitartok, mert szeretem, de kéne valami tapasztalat, segítség másoktól... :) Mikor változik ez meg, mert már enyhült ( 2 éve vagyunk együtt), de még mindig siralmas néha...

Szóval?

L/17


2010. ápr. 3. 10:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen sok fiús anyuka ennyire gáz. Ha szerencsés vagy a párod idővel a saját lábára áll. Az enyém még 30 felett sem lépett fel az anyja ellen. Nekem is kisfiam van, és megfogadtam, hogy csak ilyen ne legyek.
2010. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!