Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájthatok neki valaha?!

Megbocsájthatok neki valaha?!

Figyelt kérdés
A történet a következő.Már régen terhes voltam,és mindenki tudta hogy csak egy vagy két hét van hátra,és szülök.Ettől függetelenül a nővérem egyik nap nagyon ingerülten jött haza a munkából,és leordította a fejem,majd kirohant.Én utána mentem,és elküldött a P****.Mindennek lehordott,a végén még fel is pofozott.Nagyon rosszul éreztem magam,és elvetéltem.Mindenki tudja,hogy a nővérem miatt történt,de ő még bocsánatot sem kér,a férjem pdig teljesen megutálta,ment is oda balhézni,de a nővérem tagadta,hogy az ő hibája.Megbocsájthatok neki valaha szerintetek?Dehát bocsánatot sem hajlandó kérni!Egyébként a nővérem 27 éves,én pedig 24.
2010. ápr. 2. 23:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
"csak egy vagy két hét van hátra,és szülök" - Egészséges baba ennyi idősen nem hal meg ennyitől. Nem a nővéred a hibás, valami más baj volt, amit az orvosok nem mondtak el neked, vagy azért, mert nem vették észre időben, vagy azért, mert látják rajtad, hogy nem viselnéd el a hírt idegileg.
2010. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát igen,be kell vallanom hogy elég gyenege idegzetű vagyok.Azt hiszem,feleslegesen tettem fel a kérdést,mert tudom hogy előbb-utóbb de úgyis megbocsájtok neki.Nem okolhatom a saját hülységmért.Köszönöm a válaszokat,mostmár nem szükségs válaszolni,mert eldöntöttem és mégegyszer nagyon szépen köszönöm :)
2010. ápr. 2. 23:50
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Szépen mondd meg a párodnak is, hogy a nővéred ezért nem lehet hibás, hiszen ez nem így működik, olvasson orvosi könyveket a témáról, vagy cikkeket szakoldalakon, ha halva született, akkor az a baba beteg, életképtelen volt, még mielőtt a nővéreddel összekaptatok volna. Inkább az orvosok lehetnek hibásak, hogy erről nem szóltak és nem adtak neked döntési lehetőséget, hogy ne kelljen végig kihordani, mert nincs esélye a hosszú életre.
2010. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és ha nem vették időben észre, az meg felelőtlenség, és én meggondolnám, hogy ne váltsak-e orvost. Sajnos anyut egy szülészorvos majdnem a halálba sodorta, mikor öcsém született, anyu 40%-os vérmérgezéssel került kórházba, azt a dokit meg kitették az állásából.
2010. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez csak bűnbak keresés... Nem amiatt a pofon és a veszekedés miatt ment el a baba. A nővérednek max. a pofon miatt kellene bocsánatot kérnie, de ennyi.
2010. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Rohadjon meg az aki lepontozott cserébe énis lepontoztam mindenkit
2010. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
Hát, hogy is mondjam, a férjed, még viszonylag "úriemberként" viselkedett/viselkedik. Amit tőlem kapott volna, azt nem köszönné meg az biztos..... Abszolút nem érdekelne, hogy a pofonnak köze volt-e a tragédiához vagy sem. Az én feleségemet senki sem bánthatja meg, mikor áldott állapotban van, főleg, ha nem is ő volt a hibás....
2010. ápr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
nagyon ugy tunik kamu ez a kerdes:S
2010. ápr. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
az ilyen DÖGÖLJÖN meg. Miért? Gondolom nem vak, hogy lássa, mekkora a pocak. Ennyi esze lehetett volna, hogy egy terhes emberrel illene kicsit normálisabban viselkedni. Szégyelheti magát, borzalmas dolgott tett. Majdnem ölt.
2010. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!