Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájthatok neki valaha?!

Megbocsájthatok neki valaha?!

Figyelt kérdés
A történet a következő.Már régen terhes voltam,és mindenki tudta hogy csak egy vagy két hét van hátra,és szülök.Ettől függetelenül a nővérem egyik nap nagyon ingerülten jött haza a munkából,és leordította a fejem,majd kirohant.Én utána mentem,és elküldött a P****.Mindennek lehordott,a végén még fel is pofozott.Nagyon rosszul éreztem magam,és elvetéltem.Mindenki tudja,hogy a nővérem miatt történt,de ő még bocsánatot sem kér,a férjem pdig teljesen megutálta,ment is oda balhézni,de a nővérem tagadta,hogy az ő hibája.Megbocsájthatok neki valaha szerintetek?Dehát bocsánatot sem hajlandó kérni!Egyébként a nővérem 27 éves,én pedig 24.
2010. ápr. 2. 23:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálom ami történt, de azért azt nem kéne gondolni hogyha te terhes vagy akkor a világ megáll és mindenki kedves és a kedvedre tesz és stb. Talán nem kellett volna utána menni (főleg ha ok nélkül volt ideges-arról nem tehetsz és minden ember ideges lesz néha mégha te terhes is vagy éppen) hanem lenyugodni valahol máshol és akkor nem történik baj. Egy felnőtt nő magára ügyel, nem kell mindig másra fogni a bajt. Amúgy meg kissé gyanús ez nekem, mert sokszor a nők ennél ezerszer nagyobb stressz élnek meg. Egy ekkora baba már nem tud csak úgy elmenni egy pofontól!
2010. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
61%
a te helyedbe leköpném és sose bocsájtanék meg neki.Ha nem képes bocsánatot akkor ne is foglalkozz vele.A gyereket sajnálom de még1szer összejön neked remélem .A tesódat pedig ha ismerném és találkoznék vele hát ...
2010. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Azért nem semmi,hogy ezt művelte.Szerintem tudja ő a lelke mélyén,hogy hibázott és nagyon is szenved miatta,de nincs bátorsága beismerni,vagy bocsánatot kérni-így védi magát-elsősorban a saját lelkiismeretétől.Az hogy valaha megbocsájtasz-e neki,majd az idő megmondja,meg a nővéred további viselkedése.
2010. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Örökre elfelejteném a kedves nővért!
2010. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

Meg kellett szülnöd a halott babát? :(:(:(

Ha szabad tudni miért volt rád ennyire kiakadva?

Ez sok mindentől függ a megbocsájtás,meg tudod megbocsájtani meglehet,de felejteni sohasem.

Gondold át,hogy miért is történt az akkor és ,ha szerinted nincs igaza,akkor ne bocsáss meg neki.Különben sem így kellett volna elintéznie a dolgot a nővérednek,mikor tudta,hogy már nemsoká szülni fogsz,szóval őis hibás.

Nem tudom,hogy megbocsájtanék-e..

2010. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok.Kedves első,én sem gondoltam hogy megáll a világ,és egyébként is sokat sztesszeltem,mert a nővéremnk is elég komoly gondjai voltak(Válás)és én is olyasfajta vagyok,aki mindenkiért aggódik.Talán nem csak ez volt az oka,de nagyban hozzájárult hogy rá két napra elment...Nemtudom megbocsássak e neki,de ha nem kér bocsánatot,nm fogok.Azért volt ilyen ideges mert váltak a férjével,és tudom hogy nem kllett volna emiatt csesztetnem :(
2010. ápr. 2. 23:30
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Már ne is haragudj, de olyan nincs, hogy pár héttel a kiirt idöpont elött egy pofozkodástól meghal a baba. Egyébként a vetélés 6 hónap elött van, utána már koraszüléstöl beszélünk. De ha két héttel korábban lesz meg egy gyerek, az attól még életben marad. Szerintem vagy kiatalátad az egészet, és nem vagy tisztában azzal, hogy mi hogy van a terhesség-szülés témában, vagy - de ez a kevésbé valószinü - a gyereked életképtelen volt és mindenképpen meghalt volna.
2010. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Még megszültem,de már halva született meg.És mint már mondtam,egyébként is sokat stresszelek,járok is terápiára.
2010. ápr. 2. 23:38
 9/21 anonim válasza:
54%

ezkemény:S:S

amúgy... nálam a bocsánatkérés csak egy szó... nemérdekel. Kedves gesztus, oké. De csak akkor nem bocsátanék meg neki , ha tényleg le sem sza*na... de nemhiszem, hogy az ő hibája lett volna.

2010. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én sem őt hibáztatom,viszont a férjem igen,és ezért nem tudom.Nagyon szeretem,és tudom hogy nem az ő hibája volt,csk a párom nagyon boldog volt a baba miatt...
2010. ápr. 2. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!