Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házaspárok, élettársak!...

Házaspárok, élettársak! Meddig fajult a legcsúnyább veszekedésetek? Akik nem váltak el és nem is tervezik.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

13 éve vagyunk együtt. Mindketten tűz jegyében születtünk, én kos vagyok, ő nyilas, engem könnyen fel lehet bosszantani. Hetente egyszer biztos, hogy kiabálok a férjemmel, sírni viszont sohasem szoktam.

Az utóbbi 5-6 évben még többet veszekedtünk mint előtte, ilyenkor hajigálni szoktam, pl.: könyvet, poharat stb.

Össze is törnek a dolgok, értékeset nem szoktam kézbe kapni. Egyszer vágtam hozzá egy párnát még az egyetemi évek alatt, mivel iszonyúan szemtelen volt. Ha nagyon ideges vagyok és felkapcsolom a villanyt felrobban az izzó (a hagyományos, nem az energiatakarékos).

A férjem üvölteni szokott, elég ijesztő megjegyzem. Eddig 13 év alatt egyszer éreztem úgy, hogy legszívesebben megütne, de nem tette, de lehet, hogy tévedek és sohasem ütne meg.

Időnként hiányzik a harmónia, mindketten vágyunk rá és a nyugalomra, de képtelenek vagyunk megteremteni azt.

2010. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nálunk gyakori, hogy ilyenkor elmegy, nem mondja hova. sztem sétálni, de volt olyan is, h bevásárolt :)))


az eddigi legdurvább az volt h visszaköltözött anyucihoz.

tartott 1 hónapig, aztán rájött, h mégiscsak itt van a helye nálam :)

2010. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10 éves házasság,az eleje kutya volt,heti rendszerességgel veszekedtünk.Sok mindent összetört,drága dolgokat is,vagy 6 telefont,éjjeli lámpákat,ajtót,vasalót.Vagy 2x pofon is vágott.Én inkább érzelmileg tudtam megbántani,de nagyon,jobban fájhatott az neki,mint nekem a pofon!Kb 3 év alatt összecsiszolódtunk,már szinte nem is veszekszünk.Sőt viccesen,félig komolyan el tudjuk intézni,ha gondunk van a másikkal.Beszólunk,nevetünk,aztán megy az élet tovább.Nem bánom,hogy együtt maradtunk,mert hiszem,hogy senkivel nem lenne jobb.A vérmérsékletünk heves egymáshoz,de minden másban nagyon összeklappolunk.A hegyeket képesek lennénk elhordani ketten,számunkra nincs lehetetlen.
2010. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%

most téeln költöztem,párom személykocsival költöztetett,amit nyáron vett...legnagyobb hó,de muszáj volt,határidő az határidő...4 óra alatt átvittünk mindent,de közben nagyoncsunyán veszekedtünk,a végére ki is dobtam,nekem nem kell olyan pasi,aki még akkor sem türtözteti magát ha ittvannak anyámék...

tányérkészletem azota uj,mert dobozostól vágtam hozzá...szerencsére nem sérült meg,csak a tányérok törtek ripityára...

de igy utolag aztmondom nem ártott az a veszekedés,kiderült,hogy vannak könnyei,jó nagy krokodilkönnyek,amiket min 2 órás zokogás kísért,hogy ne gondoljam már komolyan...

L

2010. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!