Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házaspárok, élettársak!...

Házaspárok, élettársak! Meddig fajult a legcsúnyább veszekedésetek? Akik nem váltak el és nem is tervezik.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk addig, hogy majdnem megütöttem. De szerintem nem lehet semmi ok arra, hogy meglehessen ütni egy nőt, szóval a falon vezettem le és így kerültem a gipszelőbe.
2010. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer éppen mosogattam, amikor kipattant a vita. Addig hergeltem magam, amíg mérgemben földhöz vágtam az éppen kezemben lévő edényt - szerencsére csak egy műanyag keverőtál volt, de miszlikbe tört. Ezen mind a ketten úgy meglepődtünk (a reakciómon és az eredményén is), hogy abbahagytuk a veszekedést és közösen takarítottunk fel :=).

Amúgy nem jellemző köztünk a veszekedés. Viták persze vannak, de emberi hangon le tudjuk rendezni.

2010. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjemhez vágtam a kislány torna cipőjét,ő pedig rám vágta a szobaajtót,ami kicsit berepedt.Ez már régen volt.Alapjában véve,nyugodt emberek vagyunk,de akkoriban hamar elöntötte a f*s az agyunkat.
2010. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Eddig nagyon tartottam magam, néha legszívesebben hozzá vágnék valamit a férjemhez, de meg tudom állni :)) Kiabálni a lányunk miatt nem kiabálunk, de volt hogy már jól felemeltem a hangom mérgemben, de nem vagyunk agresszívek. A férjem viszont már földhöz vágott mérgében pár dolgot régebben, ami éppen a kezében volt, pl. csavarhúzó.
2010. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor költöztünk, piszkosul összevesztünk!Egy napot kaptunk rá. Kertesházól sorházba kamionnal. Hú, majdnem szétmentünk. Mind a ketten idegesek voltunk, estére már lenyugodtak a kedélyek. Azóta sem vesztünk úgy össze, de még felinnyire sem.
2010. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Mi egy idegbeteg pár voltunk 1 más mellett!

Ő megütött én leköptem ő is leköpött aztán eldobta a telefonját! már vége hál istennek de mi ezt a ronda viselkedést váltottuk ki egymásból!

2010. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Falhoz vágtam egy tányért, aztán jót röhögtünk, mert a spagettit kellett mosni a fehér falról :-)
2010. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

hát elég ritkán veszekszünk - és az is általában abból adódik,hogy ő valamiért ideges (nem miattam) és rajtam csattan az ostor(olyat mond amit nem kéne) és aztán ezen én felhúzom magam. Legdurvább...hát nem szokott durva lenni...talán mikor elsirtam magam és kiabáltam vele. De ennyi.

nem szoktunk kiabálni sem egymással,ha vita adódik,azt is normális hangnemben beszéljük meg,nem sértegetjük egymást,nem ordítozunk.

2010. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hááát, mi nem nagyon veszekedünk. A legdurvább vitánk vége az volt, hogy a férjem szó nélkül elment otthonról. Aztán kb 10 perc múlva visszajött, addigra "kijárta" magából az ideget, és lenyugodott.

10 éve vagyunk már együtt, ebből 5,5 év házasság.


Üdv!

2010. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hat mindekunk az volt a legdurvabb elettarsammal,mikor antidepreszanst kezdtem szedni szorongas,aggodas miatt,e negyon erzekeny voltam.Es megigerte,hogy 4-5ig a gepnel lehetek,mert anyukam kvizt csinalt egy chaten,erre odajott,hogy a kislanyaval kell beszelnie a Skypeon,erre en ugy beduhogtem,hogy atmentem a masik szobaba,es belerugtam a 2 zobaval odebb levo ajtoba,es ez persze behallatszott A kameraba allitolag,erre o atjott es felpofozott,nagyon rosszul esett,zemetseg volt tole,egy gyengebb not megverni,persze megbocsaltottam,de sosem felejtem el most kulon elek,meg nem szakitottunk,de nem tudom mi legyen velunk 2es fel eve agyunk egyutt,22N
2010. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!