Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg van ilyen?

Szerintetek tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Hallottam már az újjászületésről meg az ilyen dolgokról. Azt is hallottam, hogy az emberek választják ki, hogy melyik családba szülessen és akivel ismeritek egymást előző életedben is ismertétek egymást. Például van a legjobb barátnőd, akkor őt is ismerted, de lehet, hogy utáltátok egymást vagy rokonok voltatok. Szerintem ez olyan érdekes dolog.
2010. ápr. 2. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tényleg nagyon érdekes, de én ilyenről nem hallottam, hogy akivel most ismeritek egymást, azzal régen ismertétek.
2010. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nézd meg a A tegnap gyermekei filmet!!!Igaz történet és haláli jóóóóóóóóóóóóó
2010. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Hallottam már erről, és én hiszek ebben.
2010. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Én is hiszek ebben,de hagy pontosítsak,legalábbis én úgy olvastam pár könyvben ezt hogy,egy időben életetek.Pl ha te 1800as években éltél ő is akkor élt,és igen valószinűleg összefutottatok,nem biztos hogy szoros kapcsolatban álltatok!:)Nem feltétlen születsz egyből újjá..valaki aki most él közöttünk állítólag élhetet akár az 1500as években is.Attól függ hogy most azt a személyt akit akkor is megismert ismert és akit most választott hogy kötődni szeretne hozzá,mikor született újjá vagy fog újjá születni.Remélem értitek bár kicsit furcsán írtam le:)
2010. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bevallom, én nem hittem ebben. Jó arra gondolni, hogy nem csak egy lehetőségünk van a Földön, de szép mesének gondoltam mindig.

Egészen addig, amíg nem találkoztam a párommal. Üzleti ügyben futottunk össze, ráadásul nem is személyesen, hanem levélben. Aztán a levelezés személyessé vált, és (nem tudok jobb kifejezést) egymásra ismertünk. Tudtuk, hogy össze tartozunk, pedig akkor még nem is láttuk egymást, még fotón sem. Úgy mentünk az első randira, hogy nem is gyanítottuk, hogy néz ki a másik. Aztán úgy is egymásra ismertünk. Azóta együtt vagyunk. Tehát már nem vagyok annyira biztos abban, hogy csak egy szép mese.

2010. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!