Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » " Tiszta fejjel gondolkodni"...

" Tiszta fejjel gondolkodni" Hogyan?

Figyelt kérdés

A kérdésem tulajdon képp az lenne, hogy aki öngyilkosságot kísérel meg, az hogyan gondolja végig?

"Leül"magába és eltervezi, hogy akkor én most pl felakasztom magamat....?Elmegy "akárhová"és megcsinálja.Vagy már semmi reménye, kétségbe van esve, és hirtelen felindulásból véget vet az életének?

Ez most csak azért jutott az eszembe, mert most beteg vagyok, kellett mennem a dokihoz,De őt elhívták beteghez, és ahogy ott várakoztunk, jött egy csaj, bekopogott a rendelő ajtaján, és kérte az anyukája hagy jöjjön be, soron kívül valami nyugtató injekióra, mert az éjjel a bátyja felakasztotta magát.Én nem ismerem őket, de már csak ahogy ezeket halottam, ez kikészítet.

Ilyenkor nem tud az ember a családjáűra gondolni?

Hogy jó, oké neki "jó"lesz. De akiket itt hagy????

Nektek mi erről a véleményetek?


2010. ápr. 2. 10:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát.

Egyetértek sokmindenben,és egyben tanultam is sokmindent.

Párszor én is voltam olyan mélyen, hogy azt mondtam, itt vége.De egyenlőre még győz bennem az anyai ösztön.Ha mindennek végei,(mint most)a gyerekeimmel nem teszem ezt.

És abban is igaza van az egyik válaszolónak, hogy aki tönkre tett, az meg éli az életét.

2010. ápr. 2. 17:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem teljesen fog ideilleni az én sztorim.

Én pölö, nem akarok megöregedni, nem azért mert csunya leszek... stb. hanem azért mert én nem akarom a családtagjaimat eltemetni! Szóval én tuti öngyi leszek... én nem fogok majd 80 évesen ülni a kis hintaszékemben és sirva nézegetni a falon lévö képeket a múltról...

20N

2010. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11:21 vagyok. Hozzátarozóm most lett öngyilkos, nem sokkal azután hogy megírtam a hozzászólást. Akkor még reméltem, hogy nem teszi meg...
2010. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom....tudom ez rajtad most nem segít.Hülye helyzet, mert ilyenkor bármit is mond az ember....

Főleg, ha valamilyen ünnep közeleg, duplán nehéz!

Kitartás az egész családnak!!!!!

2010. ápr. 4. 08:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2010. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!