Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 39 éves nö vagyok újraházasodt...

39 éves nö vagyok újraházasodtam, viszont anyám nem szereti a öt költöznünk anyámnál maradt a 14 éves lányom akinek a mostmeg anyám a gyámhatósággal el akarja vetetni tölem a lányom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Váljak el emiatt?
2016. márc. 4. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Miért kellene elválnod.A te lányod,te vagy a gyámja.Anyukád nem akadályozhat abban,hogy elvidd magaddal.Bár kérdés,a lányod mit szeretne.
2016. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért is maradt anyádnál a lányod?
2016. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert külön kellett költözzek a fèrjemtõl a gyerek mèg oda jár suiba jövöre fejezi be az általánost.èn mehetek ugyan hozzá csak a fèrjemet nem engedi anyám.a lakás a gyerek nnevèn van èn ajándèkoztam
2016. márc. 4. 10:08
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
A nagymama kisajátítja a gyerek nevelését.
2016. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mit tegyek a fèrjem tinèdzserkori barátom de újbôl összej7öttünk ès nagyon szeretem a gyerek az elözö házasságomból van
2016. márc. 4. 10:17
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Hogyhogy mit? Költözzön a lányod hozzátok! Nem is értem a kérdést.... "anyámnál maradt", mint egy pár papucs vagy koktélruha....
2016. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mertanyám nem engedi hozzánk a fèrjem közelèbe sem pedig nem bántja sem szigoru neki is van 4 gyereke.
2016. márc. 4. 12:34
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Miért kéne engednie? A te gyereked, odamész, összepakolod a holmijait és elviszed.

Vagy ami jobb: elviszed haza a gyereket, aztán mész összepakolni, így kimarad a balhéból.

2016. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ennyi eszed van 39 évesen, jobb annak a szegény gyereknek anyádnál.

Ha már otthagytad mint egy papucsot tényleg, mert neked a farok fontosabb volt...

Most cumizhatod kedvedre..

2016. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Undorító hogy lepasszoltad a gyerekedet. Ha iskola ha nem normális szülő nem tesz ilyet. Ha vége a sulinak addigra meg a gyerekednek nem kellesz majd, marad a mamánál. Normális szülő együtt költözik a gyerekével, vagy marad otthon de akkor is a gyerekével. Egyébként biztos alkalmatlan vagy.
2016. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!