Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok amikor nincs...

Ti mit csináltok amikor nincs kihez fordulnotok?

Figyelt kérdés
Szóval, tele vagyok problémákkal, eddig sosem osztottam meg a sajátomat, mindig mások osszák meg velem az övékét, mert megértő vagyok, ezért anyámnak sem "merek" mondani a saját problémáimról beszélni, illetve, kitaláltam, ha 5-ös leszek mindenből a gimiben, akkor megpróbálok bejutni a Harvardra, ezt megmondtam anyámnak, s ő erre olyan megértőn reagált, hogy:"Úgysem fognak felvenni téged oda..." És tudjátok ez nagyon rossz érzés, amikor már nincs kinek megmondani, hogy mit akarsz, mert mindig mindenki röhög a döntéseiden... Hát ideáig fajult a világ... Ilyenkor mit csináljak? Ezt is könnyes szemekkel írnom... :'(
2016. márc. 1. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Brühühű... olvass már utána, mielőtt elárasztod az agymenéseddel anyukádat. Linkeljem neked a Havard oldalát, milyen feltételek kellenének oda a JEGYEKEN KÍVÜL? Fáradtál vele, hogy utánaolvass? Vagy inkább csak panaszkodni akarsz, mindegy is, hogy mire?
2016. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, hány éves vagy, 10?

Fogalmad sincs, hogy megy ez... Az ötöseid a kutyát nem érdeklik a Harvardon.


Egyébként meg az irodalom ötöst mindenképpen felejtsd el, ha olyanokat írsz, hogy "osszák meg" (és nem felszólításként!).

2016. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Mutasd meg anyukádnak! Tanulj rendesen, írd meg a felvételi teszteket hibátlanra plusz nyáron kezdj diákmelózni, mert egy tanév díja könyvekkel röpke 50ezer dollárba kerül és ebben nincs benne a lakhatás, a kaja, és a közlekedés. Sok sikert. Nőj fel.
2016. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

*Vagyis a teljes képzés díja.


De akkor is le a kalappal az előtt aki 14 millió forintot összetud szedni 18 éves korára.

2016. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1-Olvastam utána, a jegyeken kívül elég sok szerencse kell, teszteket megírni akár 120/110 pontra, stb, stb. És olvastam utána.

#2-14 éves vagyok. Tudom, hogy nem érnek semmit, lásd az előző válaszom. Illetve az "osszák meg" ott nem volt gondolatom. Most már tudom, hogy rosszul írtam, mert nem olvastam át utána.

#3-Köszönöm!

#4-Nem a pénzről van szó, ha azt elő lehet keríteni, ha megdolgozol érte.

Szóval, mint fölül írtam, NEM a pénzről beszélek, sem arról, hogy milyen nehéz a Harvardba bekerülni... A tévedések elkerülése végett, a kérdés arról szólt, hogy mit csináljak, mikor már mindenki röhög a problémámon?

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, építőkritikának veszem őket.

2016. márc. 1. 18:36
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Túl sok tinisorozatot nézel. A Harvardon egy év 12 milkóba fáj. Plusz a koli meg egyebek. Ha csak nincs fölös 100 milcsi csak úgy valahol elfekvőben akkor nem is érdemes ilyesmiben gondolkodni. Az hogy gimiben kiizzadsz egy 5-öst az nem sokat számít. Eleve magyar középsulisként esélyed sincs.
2016. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem nézek tinisorozatokat... Sőt.. Utálom azokat.
2016. márc. 1. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Tudod én is szerettem volna gyerekként űrhajós lenni, majd lejjebb adtam az igényemet, és egyszerűen csak én akartam lenni az első magyar nő aki az Egyesült Államok első női elnöke lesz...Amikor apámnak 14 évesen ezt elmondtam, ő azt mondta, hogy

-édes lányom! Te tényleg ilyen hülye vagy vagy csak nincs kint a 4 kereked???


Nos...a Harvard nem olyan mint az elnöki poszt, bár tény, hogy a kint élő született amerikai állampolgárok is nehezen jutnak be, így nagyjából annyira veszett ügy mint az én álmom..:)

2016. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Kis naiv vagy még. Majd kinövöd. :D
2016. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A Hardvardos részre nem reagálok. Az pedig, hogy álmokat nem vesznek tőled komolyan a szüleid nagyon nem egyenlő azzal, hogy nincs kihez fordulnod.
2016. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!