Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Más volt már...

Miért érzem ezt? Más volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A párom állandóan nyösztet a szex-el. Én pedig már szinte utálom ezt az egészet, komolyan már nem szeretek szeretkezni. Anyira nyúz vele, hogy már gyötrelem számomra az egész. Nincs semmi kedvem hozzá, ezt sokszor ő is érzi. Ha van egy kis szabad percünk, amint a kicsit elviszik a nagyik, már egyből mászik rám. Szinte menekülök előle, nehogy kelljen és legyen rá alkalom. Minden fél órában mondogatja, mennyire akarná, ha a gyerek nincs a közelben már rámveti magát. Nem bírom elviselni. Lehet hogy megutáltatta velem ezzel az állandó nyaggatással?

Régebben szerettem szeretkezni, de most már ha hozzám ér az se jó, legszívesebben ellökném mindig magamtól. Amikor szeretkezünk az jár a fejemben, hogy mikor végzünk már. Ez borzasztó érzés.Szeretem a párom és hiába kérem ne minden egyes gondolata a szex körül forogjon, hanem kedveskedjen, csak bújjon hozzám, ne egyből taperoljon, nem tetszik neki, ő nagyon kíván mindig. Én meg már kényszernek érzem a szeretkezést is. Hogyan tudnék ezen változtatni? Miért nem kívánom? Kb 2 hónapja változtam meg így, máskor jó volt, minden nap szeretkeztünk, de most akár hetekig kibírnám, sőt, egyáltalán nincs rá szükségem, miért? Azért érzem ezt, mert állandóan ez a téma és ezért nem akarom?


2010. ápr. 1. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Ez az eredménye, ha egy kapcsoltban a legfontosabb a szex és már nem örömforrás, hanem kötelesség!
2010. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg: a párod kedvenc ételét főzd meg 2 héten keresztül minden nap. Aztán kérdezd meg, mi lenne, ha még egy hétig azt főznéd neki, ugye milyen jó lenne? Merthogy te is szereted a szexet, de akármilyen jó, már unod. Kicsit lassítson, és ne csak tettekben, hanem szóban is. Pl. heti 1, aztán heti 2, majd ha visszajön a kedved, akkor amennyit csak akartok. De addig tartsátok be a limitet, akár kívánjátok, akár nem, akár többször szeretné, akár nem. És a legfontosabb az őszinteség. De ne panaszkodj, hanem állj elő (pl. ezzel) egy ötlettel, hogy hogy lehetne megoldani a problémát. (Ez egyébként nem csak erre érvényes.)
2010. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
A nagy kérdés: kellőképen tiszteletben tart-e a párod, téged, és az igényeidet. Minden más ebből következik szerintem.
2010. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális étvágy mindenkinél más. Lassan a klimax korba érek, és nálam is hanyatlott a helyzet. A férjem nem mászik rám, nem noszogat, és ezt becsülöm benne. És azzal a legnagyobb eredményt nálam, ha megsimogatja az arcom, vagy kedvesen rám mosolyog, akkor én is érzem hogy most nekem is kell cselekednem. És akkor szuper minden. Ajtóstól a házba rontani nekem is elmenne a kedvem az egésztél. Szerintem hozzállás kérdése mindkettőtök részéről.
2010. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
igen, abszolút igazakat írnak, szerintem nem lehet ránevelni egy férfit a gyengédségre, ha ő durr bele fajta.....beszélhetsz vele, de nem tudom h segít e
2010. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a csemetéd?

Nyilván összefügg az új "lakó" érkezésével ez az érzésed. Most ő a legfontosabb, körülötte járnak a gondolataid. Szerintem ez természetes és a férjednek megértőnek kéne lennie.

De persze neked is megértőnek kell lenned, hogy neki pedig szükségletei vannak.

Biztos fogtok találni kompromisszumot, hogy neki is meg neked is jó legyen, csak beszéld meg vele őszintén.

Meg aztán, ha csak "fizikai szükségletét" akarja "kielégíteni", akkor arra van más módszer is... ami gyorsabb és nem vesz ki annyit belőled.... ;)

2010. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Rossz volt olvasni soraid. Hatalmas probléma amivel foglalkoznod kell. Ha van kedved, erőd akkor itt kiírhatod mi jár a fejedben az aktus közben. Sokat segít. Anonim oldalon ezt szabadon megteheted.

A legszörnyűbb dolog az, hogy a legtöbb nő életében van ilyen, s a megoldás (talán) a türelem, beszélgetés, megértés.

2010. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
egy idő után én azt éreztem, h nem szeretkezünk, hanem csak d@gunk, valahogy olyan volt mintha a jelenlétemre nem is igazán lenne szükség, csak arra h legyen ott valami lyuk........ezt erősítette bennem az is h ha jutott rá alkalom a férjem akkor is 5 perc alatt akart eljutni a dologig, nem tudtam egyszerűen felizgulni arra, h letépi a gatyámat és elkezd taperolni.....ha az arcomat simogatta volna tovább jutunk......
2010. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, még várok is, hátha van még segítő szándékú a fórumózok között.

Igen ez tényleg borzasztó és jó, hogy itt meg lehet kérdezni, azt amit egyébként nem mernél kimondani. Megpróbálok vele beszélni, bár már mondtam neki, nekem másak az igényeim, de neki is, erre ez volt a válasz. Azt is mondtam, hogy úgy érzem nem becsül meg és nem tisztel eléggé, néha olyan modortalan és vannak beszólásai, lehet ezek is lecsökkentik a szexétvágyamat. Egyszer normális, máskor elviselhetetlen, biztos én is vagyok ilyen passzban. A gyerek már 3 lesz lassan, itthon vagyok vele, már szívesen mennék dolgozni is, de a kicsivel is imádok lenni. A párom csak havi 14-15 napot dolgozik, össze-vissza, tehát van itthon ideje, mégis minden rámszakad. Ezt is kérdeztem már tőle, hogy miért nem viszi a gyereket néha el, ide-oda nélkülem, és addig én is kimozdulhatok, de erre ő, ugyan hová akarsz menni? Hát akárhová, bárhová, mióta megszülett a baba, sehová nem mentem nélküle, vagy max a férjemmel, de csak nagyritkán, kb bevásárolni. Lehet uncsi így mindennap, ez is közrejátszhat. De mostanában nem egy nagyon szupi társ a férjem, olyan undok. Nehéz vele, de hátha ez a limit bejön, bár erre máskor azt mondta, hogy nehogy akkor szeretkezzünk mikor megbeszéljük, hogy na jó akkor este 9-kor szex. Tiszta dinnye.

2010. ápr. 1. 13:11
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen szinte már csak d@gás, ez igaz. Vagy még az se, mert nála nem 5 perc, hanem 20 és ez már néha gyötrelem. Tudom csunya ezt így írni, de ezt érzem. És én már azt se szeretem, ha csókol, ha megsimogatja az arcom, ne érjen hozzám, szinte már itt tartok. Viszont odafeküdni a melkasára jó és szeretem ha simizi a hátam, nagyritkán.
2010. ápr. 1. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!