Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ért kellet hazudniuk 14...

Mi ért kellet hazudniuk 14 éven keresztül?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy edig miért nem mondták el hogy az az ember akire úgy tekintetem mint az apám aról kiderül hogy nem is ő a vérszerinti édesapám. Mellesleg van még két tesvérem. Ezt miért nem akkarták elmondani. És ne hogy aval jöjetek hogy mert ezt én nem értetem volna meg eben az egészben csak azon akatam ki hogy nem mondták el és hogy egyedül én nem tudtam róla a családból. Így is csak azért tudtam meg mert a képeket kerestem és megtaláltam valami íratot amin rajta volt ez az egész. Kérlek segitsetek mert nem tudom megérteni hogy miért nem mondták el igen is feltudtam volna fogni hogy a vérszerinti apám egy rohadek dög aki egyszer nem volt képes oda tolni a képét hogy meg ismerjen.
2016. febr. 25. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Ha fel tudtad volna fogni, akkor most miért nem vagy képes békénben elfogadni?


(Borzasztó a helyesírásod.)

2016. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szia!Nagyon sajnálom,ami történt veled,valószínû neked akartak jót Azzal,hogy nem okoznak így fájdalmat.Megértem,hogy mérges Vagy,nem így kellett volna megtudnod..:(
2016. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy el is mondták volna, csak nem 14 éves korodban, hanem pár évvel később.
2016. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

14 évesen ilyen helyesírás? Nem semmi!

( Persze, tudom: telefon.)


Egyébként tényleg nem értetted volna meg - mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja, hiszen még most sem érted.

Ne dühöngj, hanem légy hálás, amiért normális életet biztosítottak neked! Biztos elmondták volna, ha úgy érzik, eljött az ideje.

Csak abba gondolj bele, milyen egy gyerek! Ha elmondják, kizárt, hogy te kisgyerekként ne adtad volna tovább - akár önkéntelen elszólás formájában - egy barátodnak. Ő továbbadja, és onnan kezdve a társaid halálba szekáltak volna azzal, hogy "zabigyerek".

Mi is terveztünk örökbefogadást (sajnos nem jött össze), de mi is elhatároztuk, hogy csak a gyerek 18. születésnapja után mondjuk el.

De nem igazán értem: az apád nem az apád, de az anyád a vér szerinti anyád? A testvéreid idősebbek?

Légy hálás az apádnak(!) ( mert nem az az apa aki megd*gj* az anyádat, hanem aki felnevel!)amiért saját gyermekeként nevel/nevelt!


Mellesleg illene önmagadba is nézni egy kicsit! Honnan veszed magadnak a bátorságot, hogy a szüleid iratai között kutakodj?!

Ha ők olvasnák el a titkos naplódat, akkor most azon háborognál itt!

2016. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
A tag, aki soha nem akart hallani rólad, csak a vér szerinti apád. Aki felnevelt és mindig ott volt ha kellett, az az édes apád. Pont.
2016. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Ha korábban elmondták volna, azt hihetnéd, nem szeretnek és így akarják tudtodra adni. Egyébként hány éves korodban kellett volna elmondaniuk? Honnét tudod, hogy nem mondták el mondjuk 2 éves korodban?

Akkor most már nem is szereted azt az embert aki eddig felnevelt?

2016. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De igen szeretem de azt az egyet nem értem hogy miért nem tudták elmondani.
2016. febr. 25. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

"azt az egyet nem értem hogy miért nem tudták elmondani."

Nem "nem tudták", hanem nem akarták.

És az, hogy ennek az okát nem érted, igazolja a döntésüket.

Néhány év múlva meg fogod érteni, és hálás leszel nekik!

2016. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 25. 21:52
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Mert gondolom a te érdekeid nézték. És jobb felnőni egy olyan családban ahol úgy tudod hogy van Anyu és Apu akik szeretnek, mint egy olyanban ahol van Anyu, pót apu, és valódi apu aki szarik rád.
2016. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!