Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri kűzdeni az életért?...

Megéri kűzdeni az életért? Hogy menjek be a kórházba valakihez, aki haldoklik?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremről 4 éve kiderült, hogy rákos. 3 évig szenvedett, kemoterápia, kihullott a haja, elhízott,nem ért semmit, későn kezdték.., csontvelőátültetés, nem fogadta be a szervezete, lerobbant, teljesen, streil szobában sinylődött egyedül hónapokig, aztán őssejt beültetés, nagynehezen sikerült. Gyógyulófélben volt, hazaengedték 3 év után. Millió egyféle gyógyszert szedett, az immunrendszere tönkrement, az ízmai elsorvadtak. Kiderült allergiás az egyik gyógyszerre, ráment a hátára, ülni sem tudott. Kicserélték. Allergiás a másikra, megvakult, kb egy hónapra. Most allergiás a 3.-ra. Ma szóltak nekem, hogy, ha még látni szeretném az intenzíven fekszik (2 napja vitte el a mentő) gépek tartják életben. Nagyon-nagyon le van robbanva. Nincs magánál, az orvos max 3 napot jósol. Ez a lány, most 24 éves!

Én 22 vagyok!

Na, most megérte neki ennyit harcolni a semmiért?

A kérdés lényege, hogy most, hogy menjek be hozzá? Én nem szeretném úgy látni, ahogy leírták. Pár hónapja így volt a nagymamámmal, épp, hogy beértem, sírva kifordultam, mintha nem is őt láttam volna. Merjek bemenni?

Bocsánat, hogy hosszú lettem, és a hibákért is, ha vannak. Tiszta ideg vagyok!


2010. márc. 31. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ha már nincs magánál... neki már nem jelent semmit

esetleg a szülei miatt

2010. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom az unokatestvéredet! :( :(

Az én nagymamám 2 éve halt meg, előtte kórházban volt. A család minden tagja bement hozzá, csak én nem. Egyszerűen nem bírtam, nem akartam, hogy úgy emlékezzek rá, hogy nicns magánál + csövek lógnak ki belőle.

Neked kell tudnod, mennyire vagy erős ahhoz, hogy így lásd. Én nem voltam elég erős ehhez :S De ha van elég lelkierőd, én azt mondom menj be.

17/L

2010. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy kibírod ezt idegileg és érzelmileg, akkor menj be hozzá, még utoljára. Én személy szerint biztos nem bírnám ki, hogy úgy lássam:( Persze azt is vedd figyelembe, hogy milyen a viszonyotok, mert az sem mindegy.
2010. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

19:22 vagyok


Úgy értettem azt a viszonyosat, hogy nekem van olyan unokatesóm akivel alig beszélek, meg van olyan, aki szinte a testvérem.

2010. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem látod többé! Ezért menj be hozzá és hogy tiszta legyen e lelkiismereted ha később visszagondolsz rá.

Ennyit megérdemel a kapcsolatotok hogy ha ilyen fontos neked.

2010. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj csak be, ha úgy érzed, hogy fel tudod dolgozni azt, ahogy látni fogod. Ha viszont nem mész be, akkor később esetleg azzal kell megküzdened, hogy nem búcsúztál el tőle, pedig megtehetted volna..

Néhány éva úgy halt meg az anyósom, hogy ott voltam melette. Nekem megnyugvst jelentett, hogy mellette voltam, míg a férjem a mai napig nem tudja "elengedni" merthogy nem volt mellette..

2010. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék. Miatta és miattam. Azért, mert így elmondhatom, bátran szembe néztem az élet egyik legnehezebb pillanatával, az elmúlással. Ilyen és ehhez hasonló helyzet bármikor előfordul(hat) a jövőben is, kár megfutamodni előle.
2010. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A kérdést hírtelen felindulásból írtam ki.

ez az, hogy nem szeretném, hogy utolsó emlékemben így szerepeljen, mert a nagymamámmal is így voltam, viszont ott vannak a rokonok, akik nemtudom mit szólnának, ha nem mennék, be, na meg a lekiismeretem. Az eszem azt mondja menjél, mert az unokatestvére, a szívem meg azt, hogy ne, mert nem akarod így látni. Attól félek, hogy ha úgy fogom látni, akkor úgyszint kifordoluk sírva, az meg ugye a rokonokra is ráhozná a sírást, meg, áhh, értitek.

2010. márc. 31. 19:40
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, sírasd meg, ez a természetes. Meg is kell, hiszen szereted. Nyugodtan sírd ki magad, ne szégyeld, őszinte érzelmeinket miért kellene elrejtenünk? (Arra pedig ne legyen gondod, hogy ettől ki fog még zokogni.)
2010. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
én egyet tudok mostoha anyukám is így halt meg és én nem tudtam hozzá bemenni meghalt.azóta nagyon rosszul érzem magam.akkor szültem és nagyon pici volt a baba de azóta is szörnyű érzés.és hogy derült ki,hogy beteg?meg mitől?kérlek válaszolj .na most ennyit harcolni a semmiért? nem értelek te nem harcolnál az életedért? és 24 éves. kivagyok nagyon .én is annyi vagyok és két gyermekem van.én is harcolnék az utolsókig.meg nem volt bent nála senki a kórházban?mert azt írtad,hogy egyedül volt a steril szobában. nem volt mellette senki?meg nem vették észre,hogy allergiás.szegény mennyit harcolt.uuu most nagyon rosszul érzem magam.
2010. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!