Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondanátok el a barátnőjé...

Hogy mondanátok el a barátnőjének hogy haldoklik?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátom akinek a barátnője most külföldön van és minden nap csak egyszer beszélnek telefonon és ha a pasi nem veszi fel akkor a csaj engem hív mert együtt dolgozunk. Sajnos tegnap a pasinak balesete volt mikor jöttünk volna haza a munkából. Újraélesztették de csak másodszorra sikerült és elég szar az állapota. Ő biztos h nem fogja felvenni a telefont ha egyáltalán megvan még. Szerintem lehet h nekem kéne őt hívni. Nem tudom mit mondjak neki vagy h hogy mondjam. Ti mit mondanátok?

Csak 26 éves


2011. jan. 16. 20:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És még annyit h normális/hasznos válaszokat szeretnék.
2011. jan. 16. 20:36
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Jó lenne, ha te hívnád, ő most nem is sejti, mi van.

Ne azt mond, hogy haldoklik.

Meséld el, hogy mi történt, hogy most kórházban van, és nagyon súlyos az állapota.

Ki fog borulni, az biztos, próbáld meg biztosítani, hogy sajnálod, és legyen erős, aztán leteszed.


Szegény szerintem úgysem fog tudni szóhoz jutni egy darabig.

Sajnálom mindkettőjüket. :(

2011. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudod felvenni a kapcsolatot a srác szüleivel,szülei ismerik a lányt?Mert ha igen szerintem nekik kellene elmondani.

Amennyiben nem,abban az esetben,kérdezd meg tőle,hogy hol tartozkodik,van-e ott valaki vele,ha igen,kérd meg h üljön le és elmondod mi történt a fiúval.

Mindenképpen legyen vele valaki,és ültesd le,nehogy összeessen.Ajánld fel a segítséged,hogy bármiben mellette álsz(akár a haza utazás megszervezése,vagy ha csak beszélgetni akar stb.)


A fiúnak pedig jobbulást,még nagyon fiatal,szoritok h teljesen felépüljön és egészséges életet éljen!

2011. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Én hívnám fel,de egyenlőre csak annyit mondanék,hogy súlyos baleset érte a barátját. A többi a beszélgetéstől függ.
2011. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
89%

Sajnálatos baleset történt barátoddal állapota kritikus többet én sem tudok


vagy valami hasonlót

2011. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Hívd fel a lányt, mondd el neki, hogy mi történt,de ne ijesszed meg. Mondd, hogy az orvosok küzdenek a srác életéért. Próbálj meg a lány összes kérdésére válaszolni, megnyugtatni őt.
2011. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is valahogy úgy szeretném hogy érezze h én is sajnálom mert tényleg jó srác. Meg hát nagyon szeretik egymást csak szerintem akárhogy mondom el neki rosszul fogja érezni magát nagyon de ez ellen nem tud senki semmit csinálni.
2011. jan. 16. 20:42
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Ez nagyon szomorú. :( Hát, én a helyedben lehet, hogy úgy közölném vele, hogy "Szia, XY, kell valamit közölnöm veled, kérlek ülj le... Az a helyzet, hogy a barátod balesetet szenvedett, nem túl fényes az állapota. Ha tudsz, gyere haza, nagy szüksége van most rád..."

Én valahogy így közölném vele. Hangsúlyozd, hogy te is nagyon sajnálod a dolgokat, kis együttérzés jól esik ilyenkor az embernek!

19/L

2011. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

az orvosok mit mondtak túl fogja élni? Milyen baleset történt?

Bocsánat hogy így megkérdem.

2011. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Balesete volt, súlyos az állapota.
2011. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!